Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek most magammal?

Mit kezdjek most magammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok

19 éves egyetemista fiú vagyok. Kezdetben úgy tűnt, hogy remekül indul a 2017 és év, mind a két vizsgámat sikerül ötösre letennem, és rettenetesen boldog voltam , mert az egyikre hónapokon át készültem és nagyon féltem tőle. Nagyon sokat tanultam a ket ünnep.kozozt még előtte is , és elhatároztam hogy amit végzek ezzel a nehéz vizsgámmal teljes mértékben kikapcsolódom, megünneplem, és végre pihenek szórakozok. Erre amint hazaértem megtudom a szomorú hírt, hogy a családban haláleset történt. Innentől kezdve csak vagyok és nem tudom hogy mit csinálnak ebben a nagy szunetemben. Nyilván így nem fogom azt csinálni amit elterveztem, mozi, szórakozás a barátokkal stb, de így kb semmit nem tudok magammal kezdeni. Eddig végig tanultam, hogy most legyen egy hosszú szunetem, most kellene megunnepeljem a félévet azt a sok stresszt IT túléltem de nincsen semmi ötletem h mit csinálhatnek. Mindenki buskomor, szomorú , és ez így is van rendjén, én is sajnálom azt ami történt , de a lényeg ami lényeg, hogy most egész nap csak vagyok, semmit sem tudok csinálni ebben a faluban, unatkozom márpedig én megfogadtam h sohasem fogok többet unatkozni.


Szóval a kérdés.: Tudtok valami jó elfoglaltságot amivel egyszerre pihenek, kikapcsolom az agyamat , ugyanakkor tekintettel vagyok a történtekre ? Olvasni nem szeretek :(



2017. jan. 5. 13:55
 1/3 anonim válasza:
Nézz filmet
2017. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha nem vagyok indiszkrét, akkor közeli, fontos hozzátartozó lelte halálát? Kötelességtudatból nem szabad gyászolni. Ha félsz, hogy a nép mit szól, akkor menj vissza a városodba ahol tanulsz és csináld amit szeretnél.

De ha maradsz otthon, ott sem probléma ha elmész egyet a barátokhoz, beszélgettek. Játszhatsz, kirándulhatsz. Bármit csinálhatsz.

2017. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Skywalker33 ***** válasza:
faluba is azert szulttel mert igy tervezed az eletedt....akkor meg a koztes letben bekes nugalmas helyet kerestel hogy meditalhass....
2017. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!