Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpopper tarsaim! Neketek mi a...

Kpopper tarsaim! Neketek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Van a MyMusicTaste ( [link] . Es iden van a BTS vilagturneja. Es elvileg ezen az oldalon ha osszegyulik az elegendo Make (1300-zal tul is teljesitettunk,de ha megvalosulna a koncert es aki menni akar nem art be Make-elni ) meg az elegendo Daily Mission (ezt is tulteljesitettuk) , akkor az adott eloado elmegy abba az orszagba. A BlockB marcius 3-an jon is. De a BTS-nel meg mindig semmi hir Magyarorszaggal szemben. Mar 5 helyszin idoponttal egyutt megvan , de azok amerikai meg angol helyek csak,szoval lesznek meg helyszinek. Mennyire latjatok eselyesnek,hogy Magyarorszagra is jonnek?Mert en igazabol csak egy poppet. De meg annyit se...

2017. jan. 5. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jönnek Mo-ra is csak azért mert MMT-n meglett a Daily Mission. Ez csak arra szolgál hogy felfigyeljenek az entertainment-ek hogy létezünk. A 'nagykutyák' döntik el , hogy megéri-e nekik egy ilyen kis országba koncertezniük vagy sem.
2017. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy az első mondja. Ezzel csak felkeltettük a figyelmet, az MMT közvetítette az adatokat a cég felé. De a cég dönti el, hova küldi az előadókat. A kampány egy jó lehetőség, de nem jelenti azt hogy 100% hogy eljönnek. Csak ha a következő stagera írányítanak minket, akkor van arról szó, hogy koncert lesz ténylegesen. Hisz gondolj bele. Ha sok ország teljesítene egy csomó bandát, azt nehezen tudnák kivitelezni, hogy mindenhová eljuttassák őket. A cégnek figyelembe kell vennie, hogy mennyire éri meg nekik ide jönni, van-e elég rajongó, aki fizető képes. Igen, mert nem 10.000 lesz a jegy. Jön a Block B és mindenki sír hogy drága a jegy, holott egy ilyen kaliberű kpop banda bizony ennyibe kerül itt. És a BTS se lesz olcsóbb, sőt.. Mindenesetre a kampány nem volt hiába :) Még bármi lehet. Ha idén nem is, máskor lehet rá lehetőség, hogy jöjjenek. Most látták, hogy mennyien makelték, úgyhogy ez egy előrehaladás.
2017. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jeggyel min. 30ezerrel számolok. De én VIP-t fogok venni szóval egy 100ezerrel.
2017. jan. 8. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább te azok közé tartozol akik reális árat várnak :D 100 nem lesz szerintem a VIP az nagyon drága de 60-70 tuti
2017. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Háááát...A Block B is 56ezer... A BTS meg ugye jóval ismertebb. PD-nimből kinézném a 100ezret simán :D
2017. jan. 8. 17:45
 6/8 anonim válasza:
Ez hülyeség. A BTS se több se kevesebb mint a Block b, mind a kettő ugyan olyan jó banda, mind a kettőt nagyon szeretem és soha nem tudnék választani közülük.^^ Amúgy én a MMT facebook oldalán láttam egy képet amin a BTS turné egyik állomásának a jegyárai voltak és a vip jegy 140$ ami átváltva 40 ezer forint körül van. Úgyhogy, ha esetleg valamikor jönnek ide is akkor valószínű, hogy hasonló árban lesznek a jegyek mint a Block b koncert jegyei. :D
2017. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100 ezer tuti nem lesz, az rengeteg. Kb annyi igent mint a Block B vagy 1 tizessel több max 2. Sajnos Európában drágábbak a koncertek. De attól is függ hogy hány személyzeti tagot illetve táncosokat hoznak e stb :D Csak mert a B.A.P mindenhol 20-25 körül volt a környéken (Milánó volt a kivétel) De a VIP 60 valamenyi mindenhol. A VIXX 21 volt anno a sima. Szóval lehet drágább lesz valamennyivel de 100 az nem :D A külföldi koncertem nem fájt annyiba VIP+ repcsi+vonat stb vel. De inkább tegyél félre többet, úgya biztosabb
2017. jan. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem érdekel mennyibe kerülne, akkor is mennék 😭
2017. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!