Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mit kellene...

Jessie9 kérdése:

Mit gondoltok, mit kellene tovabb tanulnom, mihez kezdjek az erettsegi utan?

Figyelt kérdés
Az iden ballagok el a sulibol, Budapestre szeretnek koltozni (Erdelyben elek ), egyetemre jelentkezni, de nem tudok donteni. Erdekel a pszichologia, tanitas, fenykepezes, idegen nyelvek tanulasa. Szertnek tobb idot foglalkozni tanulassal, hogy fejlesszem magam, szeretek az emberekkel foglalkozni, foleg arva gyerekekkel.

2017. jan. 6. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utóbbi tíz évben minden magával mit kezdeni nem tudó fiatal pszichológusnak tanult. Szerintem az felejtős.
2017. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fotózás hobbinak jó, de amúgy sajnos kevesen tudnak belőle ténylegesen megélni, én nem azt választanám a helyedben. A pszichológia nem rossz, ha komolyan veszed, bár az biztos, hogy nagyon népszerű szak, sokan tanulják. Ez rendesen rontja az elhelyezkedési esélyeket, de nem lehetetlen megélni belőle szerintem. Tanári diplomával szinte tuti, hogy lesz állásod, lehetnél akár idegennyelv-tanár is. Ők még jobban keresnek, mint az átlag tanárok, a sok magánóra miatt. De pl. egy reál szakos (matek, infó, stb.) szakos tanárért is kapkodnak (legalábbis a mi környékünkön biztos, de gyanítom, máshol is).
2017. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!