Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lovaglás mellett hogyan lehet...

Lovaglás mellett hogyan lehet jól tanulni?

Figyelt kérdés
Heti 4-5 alkalommal lovagolok. Iskola után megyek edzésre és utána tanulok. De nem túl fényesek a jegyeim. Hogyan tudnék javítani a jegyeimen úgy hogy továbbra is 4-5 alkalommal lovagolok?

2017. jan. 15. 20:00
 1/8 anonim válasza:
6%
Lehet az oktatód unja már hogy folyton lovagolsz. Néha szopjad is le, vagy hátulról csináljátok. Meglesz az ötös.
2017. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez majdnem minden napot jelent. Elég nehéz. Lehet, hogy csökkenteni kéne az edzést, amíg fel nem híznak a jegyeid. Már csak lovagiasságból is. Aztán mehet minden, mint régen.
2017. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves Karlowy.

Köszönöm a tanácsot. De az a probléma hogy rajtengedély vizsgára készülök és ha nem járok ki rendszeresen nem tehetem le a rajtengedély vizsgát! Esetleg ha valami gyorsabb tanulási tippet tudnál adni annak nagyon örülnék! :)

2017. jan. 15. 21:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak csak annyit tudok mondani,hogy ezeket a válaszokat tartsa meg magának mert nincs szükségem ilyen tanácsokra!!!
2017. jan. 15. 21:04
 5/8 anonim válasza:
Jólvan cica.
2017. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Drága Glóriám!

Az a baj, hogy nem tudok mást. De ezek szerint neked a lóvizsga fontosabb, úgyhogy maradnak a nem túl fényes jegyek. Ha megvan a vizsga, akkor majd elkezded fényezni a jegyeket. Remélem otthon megértik, tolerálják. Az idő a szűk keresztmetszet. Mondanám, hogy maradj fent kettőig, de az kibukhat máshogy. Most még csak félév jön, év végéig javíthatsz. Sok sikert!

2017. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! Megkerdezhetem hanyadikas vagy?

Teljes mertekben megertem, hogy most a rajtengedelyvizsga a legfontosabb! Szerintem a fo targyakra koncentralj, azokbol legyen meg a 4-es 5-os erdemjegy, a tobbi (ami nem szamit sehova marmint kozepidkola vagy egyetem , mert nem tudom hanyadikas vagy) lehet harmas. Akar vidd ki a lovardaba par leckedet, irasbeli egy reszet meg tudod csinalni mondjuk buszon ha busszal mesz edzesre. :)

2017. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6.-kos vagyok. Nagyon köszönöm a tanácsod kipróbálom...hátha sikerül jobb jegyeket szereznem! :)
2017. jan. 19. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!