Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? NEM BÍROK ÍGY ÉLNI!

Mit tegyek? NEM BÍROK ÍGY ÉLNI!

Figyelt kérdés
Kb 1 éve kezdödött az,hogy minden probléma után megvágom magam..Tavaly még csak karcoltam,de mára már elég durván szét van vagdosva a combom/kezem/csípőm...Ez az ami segít megkönnyebbűlni,semmi más!Soha nem érdekelt,hogy elhagyott az apám,mára már annyira fáj,hogy az eszméletlen!Nincs senkim!Nincs igaz barátom aki meghallgatna!Anyukám nem szeret!Azt mondta,hogy leszarja ha megölöm magam,vagy elköltözök,de nincs hova mennem!!!Reggelente sulis napokon sírva kelek ki az ágyból mert szó szerint fáj felkelni..Délután,ha haza jövök csak az üvöltözés megy,hogy én egy haszontalan semmirekellő gyerek vagyok.Semmi nem foglalkoztat, legszivesebben egész nap csak aludnék. Nincs étvágyam,nincs erőm SEMMIHEZ!Nincs életcélom,nincs olyan dolog ami miatt élnem kéne.MEG AKAROK HALNI!Van 1-2 olyan ember aki szeret,mondják,hogy ne tegyek magamban kárt és éljek mert ök szeretnek,de én önzőségnek tartok valakit éltetni mert szeretem!Ők egész nap nevetgélnek,semmit nem vesznek komolyan!Csak egész nap sírhatnékom van és fáradt vagyok..Sötétnek és egyhangúnak látom a jövőm..Gyerge vagyok lelkileg,minden fáj..Senkivel nem tudok a problémáimról beszélni,1 barátnőm volt aki teljesen ismert,de ő MEGHALT:'( Nincs miért élnem..Suliban is egyedűl vagyok,a tanulásra nincs erőm..Ha 3-4 órán át próbálok tanulni,akkorsem ragad meg a fejemben semmi..Utálok mindent és mindenkit..Nagyon fáj minden..Leírhatatlan amit érzek..

2017. jan. 20. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs senkim!Nincs igaz barátom aki meghallgatna!"

Ha akarod én meghallgathatlak, ha arra lenne szükséged :) Beszélhetünk a problémáidról.


Először is arra lenne szükséged, hogy picit rendbe tedd magad. Az önkínzást s a vagdosást. Tudom, hogy nehéz leszokni - bár én nem csináltam ilyet sose, de sokszor hallottam, hogy egy idő után "függőség"szerű tünetei vannak a dolognak, szóval gondolhatom milyen nehéz lehet. De ez menekülés a valóság elől, semmi más :)

Ki kell állnod s abbahagynod a menekülést.

Anyukáddal/szüleiddel nem próbálnál meg leülni és nyugodtan beszélni? Hátha csak az érzelmei játszottak vele s felindulásból történt. Rokonod nincs, nagyszülő, ilyesmi? Ahova esetleg mehetnél...

Tulajdonképpen nem igazán értem, mi a baja veled a szüleidnek. Rossz jegyeket hozol? Vagy látják a vágásokat?


Egyébként speciel depressziód van, annak a tünetei, hogy állandóan aludnál, ezt viszont ismerem, voltam depressziós, állandó kedvtelenség, szuicid vagy, stb...

Egyébként én is önzőségnek tartom ezt. Nem, nem az öngyilkosság az önzőség. Az az önzőség, ha valaki szenved s komolyabb segítség helyett csak annyit mondanak neki, hogy szeretik s ne menjen el. Segíteni kéne, nem csak magukra gondolni.

2017. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Sportolj valamit és erősítsd meg magad másokkal és az élettel szemben.Akkor tisztelni fognak.Ne felejtsd el,hogy egy túlélőgép vagy,olyan gének vannak benned is,amik évezredeken át mindig megtalálták a módját,hogyan éljenek túl és hogyan védjék meg magukat.Pár év és örömöd lesz benne,hogy megmutasd te jobb túlélő vagy mint ők!
2017. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!:)

Elsőnek is köszönöm,hogy írtál!

Másodszor pedig!Az anyámnak az a baja,hogy hiányzik az apukám és,hogy szeretek beszélni..de KÖNYÖRGÖMMMM!!Egyszer próbáltam vele normálisan beszélgetni,de 2 mondat után felállt mondván nincs neki erre ideje.

Megköszönöm,ha írsz privát üzenetet..:)


Kedves második!:)

Tavaly játam röplabda edzésre,táncoltam,és ének suliba jártam de abbahagytam nert amióta gondjaim vannak nincs erőm sportolni..Pl ha hosszú ideig állok,futok,sétálok akkor elkezd remegni a lábam,és nem kapok levegőt.

2017. jan. 20. 18:57
 4/7 anonim válasza:

[link]

Nézd meg!

2017. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hidd

el meg fognak változni a dolgok! Ne vagdald magad! Meg fogod bánni, tudom mert én is nagyon megbántam! Nekem csak a karomon van de olyan csúnya! Nehéz gyerekkorom volt, jelenleg Férjem van akivel kisbabát tervezünk, és nagyo gáz hogy a karomat itt csúfítja a tini hülyeségem, iszonyatosan megbántam! Ha szeretnél szivesen meghallgatlak(írásban) tudok rengeteg jótanácsot adni tapasztalatból! Nyugodtan irj privit! Ja még annyi hogy ha ilyenek a szüleid/ anyukád én a helyedben elmennék a családsegítő szolgálathoz és elmesélném Ugyanezt amit ide kiírtál!

2017. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így nőttem fel. Mondjuk én nem bántottam magam. Szerintem neked sem kéne mert a nyoma megmarad és nagyon sok hátrányt fogsz szenvedni miatta később. Ha elkezdenél helyette tornázni jasznosabb lenne. Az 50.felülés után ugyan úgy fog fájni mint a vagdosás csak nem csúnya sebek hanem szép alak a mellékhatása.próbáld ki akkor is ha nincs erőd. Már az első alkalom után jobban fogod érezni magad. Legalább adj egy esélyt a dolognak. A szüleidet meg szard le. Sajnos vannak olyan szülők akik alkalmatlanok a szülői szerepre. Tudom hogy ez szomorú de ez van. Nem tudsz mit tenni ellene. A helyzeted tudom nem rózsás de annyira suerintem nem is rossz mint ahogy látod. Csak a szemüveg rossz amin keresutül nézed. Nekem az segített hogy elkezdtem koncertekre járni. A zene sok örömöt adott és sok új embert megismertem. Nem tudom te milyen zenét szeretsz. De ez is egy terápiás út. Próbálj olyan dolgokat csinálni amik örömöt és sikerélményt adnak. Azértvbiztos van ilyen. Ezek megerősítenek és menni fog később az is ami nehéz.
2017. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azóta hogy vagy, kedves kérdező?
2021. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!