Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van 10perced, és egy tanácsod...

Van 10perced, és egy tanácsod nekem? :] bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én egy 17éves lány vagyok. A külsőm miatt úgy érzem nem vesznek komolyan az emberek... Viszon változtatni sem szeretnék, mert én jól érzem magam a bőrömben. Ugyan elégedett soha nem leszek magammal, de ez a motivációm. Elég sok barátom volt, de nem tudok érzelmileg kötődni az ilyen gyerekes, ingatag fiúkhoz. 3szor voltam szerelmes, de mind a 3 csalódás lett... eddig biztos voltam abban, hogy a szerelem mindenekfelett áll, és legyőzhetetlen. lehet, hogy ez így van, de mire megyek ezzel, ha úgy érzem, nem akarok többet szerelmes lenni? A volt barátom (akibe szerelmes voltam/...vagyok...) nagyon megalázott, és képtelen vagyok túllépni az előzö kapcsolataimon. valahogy mindíg akkor kell amikor már nem lehet... létezik, hogy valaki 17évesen érzelmileg kész roncs legyen? és akkor még az életem többi részéről nem is meséltem...

de köszönöm, hogy végigolvastam, és ha (véleményt,tanácsot is) írsz, akkor azt is megköszönöm :)


2009. okt. 19. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Nem kell kétségbe esned! Hidd el, hogy nagyon sok korodbeli lány/srác küzd hasonló problémákkal, annyi idősen valószínűleg én is, de mindenki túl tud lépni rajta, kezdődik egy más korszak, úgyhogy ne "temesd" magad, ez csak átmeneti állapot.
2009. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Mi lenne, ha nem görcsölnél rá erre a szerelem dologra ennyire? Próbálj meg más kihívásokat keresni. Egyszerűen ne foglalkozz a pasikkal egy ideig. Addig tanulj, abból baj nem lehet. És lehet, hogy pont a könyvtárban futsz majd össze a megfelelő fiúval. ;-)Ne keresd a szerelmet, hanem hagyd, hogy rád találjon!
2009. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom, hogy kicsit kilátástalannak látod a dolgokat, de hidd el lesz ez majd jobb is. Az én életem sem volt fényes annyi idősen, és igen, létezik, hogy ki vagy ilyen fiatalon is sajna. De!!! Ahogy olvasom érettebb vagy a mai 17 évesek többségénél, így nyugodj meg, valahol már megvan a te párod is, el fog jönni, mikor nem is várod. Én is így voltam, és mára már nagyon boldog házasságban élek első babánkkal. Sok sikert és kitartást kívánok neked. És jó tudni, hogy nem minden 17 éves éretlen....Köszönöm!!!
2009. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 17 éves vagyok, és hasonló problémákkal küzdöm mint te. Az én módszerem az, próbálok a dolgokhoz pozitívan állni. Egész jól működik. Aztán ha valami mégse sikerül, na bumm. Nem jött össze, van ilyen. Ugyanez a szerelem dologra is igaz. Nem keresem görcsösen. Ha akar úgyis megtalál.:) Fel a fejjel:) Járj emelt fővel, és ne érdekeljen mit gondolnak az emberek a külsőddel kapcsolatban rólad ;)

2009. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig magadnak akarj megfelelni,és pozitívan élni az életet,meglátod élvezni fogod!
2009. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez el fog múlni. Arra ügyelj, hogy életben legyél még addigra! Az emberi lét velejárója, hogy érnek negatív külső hatások is. Ebből megtanulhatod jobban becsülni a jót. Van akinek jobban megy, van akinek kevésbé. Van olyan, aki nem akar tanulni semmiből. Olyan kevés van, aki valóban képtelen lenne rá. Te még sokat tanulhatsz, ha akarsz. Ez is egy előny. Ha jó irányból nézed.
2009. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy roncs! Attól függ honnan nézed. Nekem tetszik amit leírtál. Jól érzed magad a börödben...ezt kevés ember mondhatja el magáról személy szerint én is irigyellek érte. 3 csalódás... mennyi tapasztalatod lehet és hibád amiböl tanulhatsz ez jó dolog. Voltál már szerelmes tehát tudod milyen érzés... pocsék, hogy hiányzik, hogy nem hiv föl, hogy folyton félsz hogy elveszited... de nem mégéri ?? azok az ölelések,csókok ...=) ember vagy ..egyértelmű, hogy minden akkor kell amikor már nem lehet de ha emellett tudsz örülni annak , hogy szép idö van, jófej a barátnöd stb. akkor nincs ezzel semmi gond... sok rossz után sok jó jön...csak ki kell érdemelni=)
2009. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!