Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ha ezt álmodtam?

Mit jelent ha ezt álmodtam?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom mar 2éve de, elég sokszor vitazunk es volt olyan idoszakunk mikor nem igazan volt jo inkabb csak rossz. Akkor egy csaladbarattal (fiuval) joban lettem sokat beszeltunk es jol esett hogy mindig megnevetett. De a fiu sokat dolgozik es sosem keresi a tarsasagom es mindig aztmondja hogy dolgozik. De az iskolaban szoktunk beszelni es mindig mikor beszelunk mosolyog. A baratommal meg javult a kapcsolatunk es szeretem nagyon csak sokszor ugy erzem hogy tul sokszor bant meg. Na szoval ma azt almodtam hogy avval a fiuval osszefutottam es egy baratjaval es mikor koszontem neki akkor hatat forditott majd elsetaltam es a baratja is.. majd vissza mentem es a fiu azt mondta hogy tudtam hogy visszajossz es nevetett megkerdeztem mier nem koszont es azt mondta hogy rosszakat hallott rolam es nincs szuksege ilyen emberre en megkerdeztem mit es azt mondta hogy csunyan beszelek emberekkel es azt mondta tudom. Na most ez nem tudom mit jelent tudnatok segiteni?
2017. febr. 4. 11:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!