Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na ne halálos is lehet az...

Na ne halálos is lehet az elfojtás?

Figyelt kérdés
Olvastam agyászról és tudom hogy mindent nem kell elhinni de ezt olvastam:Az át nem élt,magunkból ki nem dolgozott gyász alattomos okozhat szívinfarktust is.Egy szörnyű érzés ha bennünk ragad nem engedjük magunkból kitörni pl sírással stb akkor az tényleg megölhet minket?Olvastam már ilyet valahol hogy ha valakinek összetörik a szívét nem tudja feldolgozni és ez történhet.De vajon miért van ennyire erős befolyással?Talán az erős mellkasi szúrás okozza amit akkor érzünk mikor nagyon szomorúak vagyunk?
2017. febr. 14. 15:21
 1/3 A kérdező kommentje:
a gyászról
2017. febr. 14. 15:21
 2/3 anonim ***** válasza:
lelkiserult gyengeidegzetu embereknel lehetseges hogy ez megtortennik pl nalam is, atlag embernel nem hiszem.
2017. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elfojtás nem halált okoz,hanem sokkal rosszabbat! Semmit nem szabad elfojtani,se érzelmeket se fájdalmat se szexualitást(azt pedig főleg ne),ki kell engedni és xarni az erkölcsre meg az ilyen műmájer dolgokra.
2017. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!