Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » JUSTIN BIEBER (utálok kérem...

JUSTIN BIEBER (utálok kérem hagyják figyelmen kivűl) Szóval 2013-óta Belieber vagyok. És azóta 'szenvedek' Hogy miért? Nemtudom feldolgozni, elfogadni hogy nem láthatom őt. Mindenap szomorú, depressziós vagyok.

Figyelt kérdés
MINDIG CSAK SÍROK. Mindig vele álmodok és ébredek. Mindig csak ö jár a fejemben. Ez már 3 lassan 4éve tart. Nem tudom mitcsináljak. Annyira szeretem. Nem szeretnék valami szakemberhez fordulni, ha értitek mire gondolok. A Bécsi koncertjére sem tudtam elmenni.
2017. márc. 5. 16:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
2017. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
2017. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem ért meg senki, csak a hozzád hasonló szelllemi zavarral rendelkező társaid.
2017. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó tudod nem csak én vagyok így ezzel. De hát én nem azért vagyok szomorú stb,mert nem lehetek a barátnője meg ilyenek. Hanem az hogy nem tudok elmenni egy koncertjére sem. Nem találkozhatok vele.Egyeltalán nem vagyok hülye és mások sem hülyék csak mert bánt minket ez!.
2017. márc. 15. 15:42
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz koncertre menni. Rengeteg kép van róla az imterneten.
2017. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
*utolsó* de az nem ugyan az.
2017. márc. 19. 18:48
 17/28 anonim ***** válasza:
Michael Jackson a király
2017. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Hú hallod ez nagyon durva öld meg magad. (Nehogy komolyan vedd) Szerintem majd ha lehet menj el a koncertjére.
2017. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én focistába voltam "szerelmes", képes voltam fennmaradni, mert egy tízperces összefoglalóban kettő másodpercre megmutatták éjfélkor. Néztem a meccseit, gyűjtöttem a képeit, interjúit, levelet írtam neki, persze nem válaszolt. Sosem láttam élőben focizni. Mára ez szép emlék lett. De a te helyzeted annyiban más, hogy egy énekes mégiscsak fellép, koncertezik, biztosan láthatod!
2017. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ahogy elöttem is írta valaki, Michael Jackson a király!

És neked még szerencsésebb a helyzeted, mert az a justina gyerek még él és koncertezhet, amire te még elmehetsz!

De az én szívem csücske, Michael Jackson már nem él, és ez még nagyobb fájdalom.

Szóval ne hisztizz!

Üdvözlettel:

Egy Michael Jackson fan

13/l

2017. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!