Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » JUSTIN BIEBER (utálok kérem...

JUSTIN BIEBER (utálok kérem hagyják figyelmen kivűl) Szóval 2013-óta Belieber vagyok. És azóta 'szenvedek' Hogy miért? Nemtudom feldolgozni, elfogadni hogy nem láthatom őt. Mindenap szomorú, depressziós vagyok.

Figyelt kérdés
MINDIG CSAK SÍROK. Mindig vele álmodok és ébredek. Mindig csak ö jár a fejemben. Ez már 3 lassan 4éve tart. Nem tudom mitcsináljak. Annyira szeretem. Nem szeretnék valami szakemberhez fordulni, ha értitek mire gondolok. A Bécsi koncertjére sem tudtam elmenni.
2017. márc. 5. 16:39
1 2 3
 21/28 xXAlexaXx válasza:
Én 4 éve vagyok mellette és teljesen átérzem. A gondolataim 90%-a ő, a többi pedig, hogy hogy tudnék eljutni Americaba, hogy lássam, tehát ő. A napjaim azzal telnek, hogy vagy a Believe albumra sirok vagy ha ezt nem tehem meg, akkor mindenkinem Justinról áradozom. A szüleim néha teljesen kiakadnak rajtam, amikor bőgve ordítozom, hogy kell egy koncertjegy. De így az évek során már megszokták. Mindenél jobban szeretem őt és nem, ezt nem lehet kinőni. Ha egyszer rájössz, hogy ki is Justin és, hogy mennyi mindent tett a rajongókért, egyszerűem fügni kezdessz tőle.
2017. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem tett értük túl sokat, csak leköpte őket.
2017. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

@xXAlexaXx


Neked egy pszichológusra lenne szűkséged, de nagyon sürgősen. Hátha a szüleid is belátják, és elvisznek egyhez.

2017. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Majd ha találsz vkit, akibe szerelmes lehetsz elmúlik.....

De igazából fogalmam sincs mit kéne tenned....

De miért pont Justin Bieber??????????????

2017. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Azt is vedd figyelembe, hogy nem biztos, h. Justin olyan mint amilyennek mutatja magát.....

Sokan nem olyanok....

2017. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem tett semmit a pénzért.
2017. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Halgass normális minőségű dalokat például Michael Jackson 😊
2017. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igazat adok az utolsónak.😃😊
2017. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!