Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Kétségbe vagyok esve!...

Fiúk! Kétségbe vagyok esve! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Van egy kis gondom. Fogalmam sincs a fiúk mit szeretnek az olyan lányokban, akik:

- káromkodnak

- minden héten vásárolnak

- buták

- nyávogósak

Ezek közül egyik sem igaz rám, de nem értem a fiúk mit esznek az ilyeneken. Nekik volt már 10 fiújuk, nekem meg csak 1-2. Mit tegyek? Nyugtassatok meg. Mért nem szeretnek a fiúk. Egy kis jellemzés rólam:

szép, kedves, okos, szorgalmas, néha irigy, gyakran féltékenykedek (bár ezt a fiúk nem látják).


2010. máj. 10. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát én már most beléd szerettem. De remélem, nem borotválod a hónaljadat.
2010. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem elégge ellenkező véleményem van.

lehet rossz helyen keresgélsz :)

2010. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is beléd szerettem már most XD deh remélem hogy borotválod :) deh te maradj is ilyen komolyra fordítva a szót NEKED lessz normális kapcsolatod nem úgy mint azoknak akikre "irigykedsz" ha bármi kérdésed lenne ezzel vagy mással kapcsolatba írj:imi1234567@citromail.hu
2010. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem azokat a lányokat akik


- káromkodnak

- minden héten vásárolnak

- buták

- nyávogósak


22/f


22/f

2010. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! próbálok mindig jó dolgokra gondolni, de rossz látni néha, hogy én szomorú vagyok és az ilyen plázacicák boldogok... vagy legalábbis azt hiszem...XD
2010. máj. 10. 17:24
 6/11 A kérdező kommentje:
de azért még írjatok...XP
2010. máj. 10. 17:41
 7/11 haggyámán ***** válasza:
És a legjobb tulajdonságod, hogy szerény vagy?
2010. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fúúúj én utálom az olyan lányokat, akik:

- káromkodnak

- minden héten vásárolnak

- buták

- nyávogósak


Beléd estem, mint ló a gödörbe:D

szép, kedves, okos... hmm.. tökéletes:$


F/18

2010. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a rosszból egyébként kettőt elmondtam, de van még vagy egymillió... például túl sokat röhögök... bár én nem látom magamat, hogy milyen vagyok, de ezeket például tudom
2010. máj. 10. 18:24
 10/11 haggyámán ***** válasza:
Jó, nem akartam kötekedni. Csak egy kicsit mintha fényezted volna magad. De hiszek neked, nincs okom, hogy ne. A fiúk pedig azt szeretik az olyan lányokban, hogy könnyű megdönteni őket. Te ne legyél ilyen.
2010. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!