Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depresszios vagyok?!

Depresszios vagyok?!

Figyelt kérdés

Mar egy jo ideje lehangolt vagyok,nem szeretek emnerek kozott lenni,de ha mégis koztuk vagyok akkor azt mutatom hogy minden rendben stb..

Nagyon szeretek egyedul lenni es zenet hallgatni es tavol lenni a kulvilagtol....neha este ram jon aza sirhatnek ed elkezdek konnyezni es kozben a sotet szobaban ulok...nem nagyon beszelek ezekrol a dolgokrol senkinek..inkabb minden erzesem magamba zarom....


2017. márc. 13. 20:53
 1/9 A kérdező kommentje:
17l
2017. márc. 13. 21:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Én is hasonló beállítottságú vagyok de nem érzem magam depressziósnak.
2017. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Helyes válasz ***** válasza:
Ez tipikusan az,sajnos.De ne aggódj,nem szégyen,ha segítséget kérsz.Boldognak lenni ugyanis sokkal jobb lesz eztán,meglásd!Ne szeresd ezt az állapotot.Légyszi még nem késő,kérj segítséget.
2017. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Es megis hogy mondjam el anyueknak meg minden??...
2017. márc. 14. 17:33
 5/9 anonim válasza:
Van a sulidban iskola pszichológus? Mert ha igen akkor hozzá is elmehetsz, nem muszály a szüleidnek, ha egy idegenek jobban eltudod mondani.
2017. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs...
2017. márc. 14. 20:10
 7/9 anonim válasza:

Nagyon fontos,hogy emberek közt legyél.Én is voltam depressziós,az emberek,a barátaim segitettek.Azt hittem,hogy barátom sincs,de olyan gondolataim voltak,hogy már egyedül sem mertem lenni...a közösség a legjobb gyógyszer.

Jelenleg nem vagyok jól,félek,hogy megint depresszióba esem.

2017. márc. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Még annyi,hogyha elfolytod az érzéseid,akkor annal rosszabbul leszel.Beszélj ki magadból mindent!
2017. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De rendesen annyira rossz emberek kozott...ugy erzem allandoan hogy bamulnak meg minden es ez annyira idegesit...
2017. márc. 15. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!