Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek depressziós...

Szerintetek depressziós vagyok? [Többi lent! ]

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában aki nekem nagyon tetszik és amikor meglátom vagy rágondolok a hasamból előtör valami meleg bizsergető érzés. Az egyik nap elhatároztam hogy elmondom neki hogy ilyet mint iránta még sosem éreztem egyik lánynál sem erre azt mondta hogy örül hogy elmondtam az igazságot de, ő nem érez irántam semmit és erre úgy éreztem mintha kést szúrnának a testembe. És erre még rátett egy lapátra hogy az elmúlt hetekben egy fiúval elkezdett járni és mivel osztálytársak vagyunk ezért mindennap őket látom hogy boldogak én meg csak ott ülök a padnál és sírok és már bántottam is magam körzővel. Szerintetek ez depresszió? és ha igen mit tegyek? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. márc. 15. 17:52
 1/2 anonim válasza:
Igen:( El fog múlni nyugi, nekem is volt ilyen 15/F
2017. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cyberstein válasza:
Tapasztalatból mondom velem is volt ilyen és idővel elmúlik nem kell aggódni annyi de annyi lány lesz az életedben még és igen sokan mondják ezt, de hidd el így van énis volt, hogy sírtam napokig szakitást követően aztán 1 hónap múlva másik lánnyal voltam és csak röhögtem magamon, hogy sírtam azért a lányért. Nem lesz gond de ne legyél szomorú az a legrosszabb ha magadban teszel kárt ilyen miatt légy büszke lépj tovább lesz lehetőséged sokkal jobb lányhoz is még ;)És egyébként még annyi tanácsot adnék, hogy sok lány kihasználja ha azt látja, hogy egy fiú sír érte vagy miatta szomorkodik viszont ha azt látja, hogy nem hat meg h nem kellesz neki boldog vagy és akár másnál próbálkozol még az is lehet, hogy ő megy majd te utánad.
2017. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!