Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az anorexiások hogy bírják ki...

Az anorexiások hogy bírják ki evés nélkül?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt a tv- ben egy műsor.Három anorexiást próbáltak kigyógyítani néhány hetes terápiával.Én azt szűrtem le a látottak alapján, hogy akik ebben a betegségben szenvednek azok ugyanúgy viszolyognak ételektől mint egy pókfóbiás a pókoktól.

Valószínűleg éhesek de gondolom ha meg kellene enniük egy tortaszeletet az nekik olyan lenne mintha nekem egy tànyér csótányt kellene megennem.

2017. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteget isznak, mindig tele a gyomruk így étvágyuk sincs.
2017. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem vagyok anorexiás, bár szerintem közel vagyok hozzá... Tulajdonképpen olyan lelkifurdalásom van minden lenyelt falat után, hogy elveszi minden étvágyam. Nyilván éhesnek éhes vagyok, de próbálok nem foglalkozni vele, vagy vizet iszom. Néha hosszabb, néha rövidebb ideig bírom, én édességet is eszem néha, azért mondom, hogy nem mondanám anorexiásnak magam. Egyébként magamból kiindulva nagy önuralom kell hozzá, az éhség sokszor erősebb a lelkifurdalásnál. Emellett a tükör elég motiváló tud lenni, ha azt látod, hogy kövér vagy.
2017. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!