Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiások, ti szoktatok jól...

Anorexiások, ti szoktatok jól lakni?

Figyelt kérdés
Mennyit esztek és,ha rátok tör a falásroham,mi számit nálatok zabálásnak? Hányszor esztek egy nap és mennyit? Éjszaka hogy tudtok aludni,ha éheztek? Hiaba szedek altatószereket nem megy az alvás, amíg nem eszem. Ti hogy oldjátok meg? (csak anorexiások írjanak,lehurrogás nem kell)

2016. okt. 24. 05:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
ha te csinálod ezeket, akkor csak divat anorexiás vagy :(
2016. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Így van, te csak divat anorexiás vagy. Aki valóban az, az simán elalszik éhesen, mert örül, hogy ma se zabált és ezért holnap majd vékonyabban kel fel.
2016. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexiás. Miért nem válaszolnak itt gyk-án a kérdéseimre..
2016. okt. 24. 09:33
 4/13 anonim válasza:
58%

Az anorexiások nem laknak jól. Annyit esznek, hogy épp nem halnak éhen. Bár olyan is van, aki végül éhen hal.

Aki zabál, az inkább bulimiás, ők esznek, csak aztán kihányják. Az anorexiásoknak semmi sem számít, csak hogy éhezhessenek, hogy kiálljanak a bordáik, ritka gusztustalan egy firgek.

2016. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

"Hiaba szedek altatószereket nem megy az alvás, amíg nem eszem."


Ha nem anorexiás vagy, akkor maradt simán az idióta.

2016. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Ne szedj altatószereket. Ha normálisan étkezel akkor nem kell korgó gyomorral aludni menned még fogyókúra idején sem.
2016. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
A probléma az, hogy aki tényleg diagnosztizáltan anorexiás, általában nem tudja magáról, hogy anorexiás.
2016. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kérdésem azért az anorexiásokhoz szól,mert gondolom ők is üres hassal szoktak lefeküdni és gondoltam megkérdezem tőlük,hogy ők hogy tudnak aludni,ha több, mint 40órája ettek utoljára,mert én ilyenkor csinálharok bármit,amig nem eszem addig nem tudok elaludni.

Ti ezt hogy oldjátok meg?

2016. okt. 24. 18:05
 9/13 anonim válasza:
100%
Nem vagyok anorexiás, szeretnék is hízni, de a betegségem meggátol ebben :/ 17 éves vagyok, 35 kiló. Viszont néha, ha haragszom magamra, éheztetem magam, 2-3 napig nem eszek. Engem olyankor nem az izgat, hogy üres hassal hogy aludjak el, szerintem az anirexiások sem pont ezzel foglalkoznak.
2016. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az anorexia olyan lelki beállítottsággal jár, hogy lelkileg nem probléma a nem evés... A psziché sokra képes.

Én ugyan immunis vagyok az anorexiára, de egyszer ki akartam próbálni az 5 napig nem evést. 4,5 lett belőle, de nulla problémám volt, az elszántság vitt előre. Normálisan egy napot nem bírnék ki evés nélkül, de akkor fel se merült, hogy abbahagyjam, amíg nem éhezem meg igazán. Egy anorexiás még sokkal jobb ebben, mint én, aki csak kíváncsi voltam (s még nem elég egészségtudatos). Sokat olvastam arról, hogy mi van az anorexiások fejében, nekik tényleg más az egész, mint nálad...


Amúgy szinte mindenki tud aludni éhesen. Nehezebb és rosszabb az alvás minősége (nekem pokolian lerontja - ama többnapos éhezésemjkor, plusz amikor anyagi okokból koplaltam, nem volt ez meg, tudtam, hogy nem ehetek és kész, a psziché elnyomta a test jeleit vagy efféle), de tud. Az alvás nagyon komoly szükséglet, a test megszerzi magának, ha csak lehet. Nem enni viszont hetekig is megy és egy idő után eltompul vagy megszűnik az éhségérzet. Kevés evéssel nehezebb, főleg, ha megcibáljuk az inzulint.

2016. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!