Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem anorexiások kommentjét...

Nem anorexiások kommentjét törlik egy ilyen oldalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég találtam rá erre az oldalra [link] ...

Egyszerüen felcseszett amit ott olvastam és nem szeretnék beszólni vagy hasonló, csak kicsit megvilágosítani ezeket a beteg embereket.

Egy bikinis kép feltöltésére gondoltam, hozzá egy nap étkezései (vegán vagyok) kb 2600 kcal, plusz a legegészségesebb mozgásformák.


Szerintetek törölni fogják?

Növéremnek is volt anorexiás/bulimiás korszaka és én adtam az inspirációt, a példát hogy brutál mennyiségü kaja mellett is lehet valaki fitt, vékony és egészséges!


Különben nincs erre szabályzat, hogy megszüntessék az ilyen oldalakat??



2015. júl. 3. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
nincs jobb dolgod? azt hiszed, ezek a lányok hülyék a te "megvilágosításod" nélkül? kopj le.
2015. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem fogod tudni, épp azét, mert betegek, és amíg ŐK nem akarnak gyógyulni, te a fejed tetejére is állhatsz.


Egyébként meg semmi közöd az Ő életükhöz, törődj a sajátoddal.

Én anorexiásként agyfszt tudtam kapni, mikor beszólogattak, utáltam, más ne pfázzon az életembe.

2015. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Trollkodásnak tekinthetik, inkább ne.
2015. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Hanyagold már őket. Az ő dolguk teljesen. Ez az ő kis életük. Ők így érzik jól magukat. Nem is értem, hogy találhattad meg ezt az oldalt. Ne játsz Istent. Nem lehet mindenki tökéletes. Igen, nyugodtan le lehet pontozni
2015. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz, amit szeretnél, senki sem tilthatja meg neked. Nem hinném, hogy sikerrel jársz, de hátha az egyik lánynak mégis sikerül segítened. Ja, és ne nézd le őket, mert nem értelmi fogyatékosok, hanem betegek.
2015. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ez néző pont kérdése, hogy jó volt e vagy sem. Lehet, hogy egyik beteg embert visszafele viszi, a másikat meg előrébb (a gyógyuláshoz). Nem tudhatod, hogy egy mentálisan beteg ember mit gondol, mert ugye nem reálisan látja a dolgokat. Ezért aztán azt sem tudom mondani, hogy jó volt e vagy sem. A lényeg, hogy te segíteni akartál, és ezzel bár nem a világot mentetted meg, de valamit hozzátettél. Szerintem azért az előttem kommentálók nagyon lehúztak, pedig ha jól sejtem te csak segíteni akartál, így ne is foglalkozz velük. Viszont nem hinném, hogy jó ha ezeket az oldalakat rendszeresen látogatod, mert senki sem tudhatja mennyire vagy erős mentálisan ezekhez.
2019. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!