Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérlek, rendes válaszokat...

Kérlek, rendes válaszokat adjatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a barátom,aki mielőtt engem nem ismert meg,minden lány kellett neki, most meg csak én, leakar velem feküdni de én még úgy érzem, hogy nem állok rá készen, pontosabban, félek a következményektől, hogyha valami rosszul sikerül, akkor terhes lehetek vagy ilyensmi. A barátom 18, én meg 15. Két hónapja együtt vagyunk, és szerinte már várt eleget, ő nem szűz én még igen. Ha lehet kerüljétek a bunkósággal tele válaszokat.

2017. márc. 26. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha neked még korai akkor ne feküdj le vele. A két hónap amúgy sem egy túl hosszú idő, főleg, úgyhogy 15 éves vagy és szűz.

Ha ennyire nem tud várni és ennyire nem veszi figyelembe az érzéseidet, akkor kérdéses, hogy mennyire komolyak a szándékai.

2017. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor jársz a legjobban, ha lefekszel vele. Utána úgyis faképnél hagy, neked megvolt a tanulópénz, és az élet megy tovább.
2017. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Nagyon szeret, csak engem akar és nem akar elveszíteni, de nem tud lassan parancsolni magának. Próbálja, de nem megy neki.
2017. márc. 26. 10:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Másadik válaszoló: Nem hagyna faképnél. Ezt is elmondtam neki, hogy ettől is félek. És azt válaszolta, hogy ennél sokkal többet jelentek neki, hogy egy este után ott hagyjon..
2017. márc. 26. 10:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt mondja, ezt mondja... Látszik, hogy az első pasid. :D
2017. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nagyon naivnak tűnsz:/ Lehet, hogy ő pont egy kivétel, de a leírtak alapján pont úgy hangzik, mint aki csak meg akar fektetni és ennyi. (Akik csak le akarnak fektetni egy lányt, azok nem szoktak ezt a másik tudtára adni). Egy normális ember vissza tudja magát fogni, ezért nem szoktak a normális emberek leteperni nőket az utca közepén, szóval ez csak kifogás, vagy annyira az ösztönei vezérlik, hogy erősen beszámíthatatlan.
2017. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csakhogy mostanában olyan, hogy rendes fiú, nagyon ritka. Mindegyik AZT akarja, kivétel már mondhatni egyáltalán nincsen. És nem vagyok naiv.

Köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 26. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a GYIK-en kérsz tanácsot, akkor valószínűleg Te is úgy gondolod, még nem kellene. Még csak 15 éves vagy!
2017. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves ifjú hölgy. Ez egy sablon duma a srácoktól, hogy korábban még ilyen barátnőm nem volt. Te vagy a legaranyosabb, meg legcsinosabb, meg a legédibb. Pontosan ugyan ezt mondta minden eddigi barátnőjének. Csak őket már esetleg egy hónap alatt megkapta. Aztán két hét alatt kipróbáltak minden pózt, amit szeretett volna. És utána elkezdett sekélyesedni a kapcsolat, és séta közben más lányokat is megstírolt. Amikor az aktuális baráznő ezt szóváteszi, hogy miért nézed ilyen feltűnően mellettem a csajokat, akkor műbalhét csinál, hogy milyen kiállhatatlan vagy, és már kész is az indok a szakításra, és a további vadászatra.

Mindenképpen el fog hagyni téged. Ha odaadod magad, akkor amiatt, és hamar.

Ha nem fekszel le vele, akkor is elhagy majd, de kicsit később, mert sajnálná, ha a trófea-gyűjteményében nem szerepelnél, és próbálkozik még egy ideig. De mindenképpen dugni szeretne, szóval továbbáll.

Nos elhagy így is, úgy is. Akkor inkább ne engedj neki - főleg ha te még korainak tartod!

2017. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha szeret, igazán szeret téged, és nem csak azt látja benned hogy SZEX......, várjon rad , 15 vagy mag csak és ő 18, nem is volna olyan jó az egyutlet, ha nem erzed magad biztonságban és félsz. :(

Ha nem bírja ki és vágyik arra hogy megfektessen, arra van más, de te nem olyan vagy, van benned tartás, ami a legtöbb ilyenkor lányban nincs. :)

Mond neki hogy az elsőt nem így képzeled el hogy silyedtetnek téged, érezni szeretnéd amikor meg kivanod öt, legyen tekintettel az erzeseidere és hogy ilyen barátnője van. :)

Amúgy ezer dolog van arra hogy kielegitsd öt, ugye érted mire gondolok?

2017. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!