Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpopperek! Szerintetek Taehyun...

Kpopperek! Szerintetek Taehyung szűz még?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 19:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

#9-es az biztos.:D.

#TeamVKook

2017. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem akarok bunkó lenni, de...

Mégis kinek mi közzé hozzá? : D

2017. márc. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%

Pffú... szerintem még szűz , abból gondolom hogy még nagyon gyerekes. Azért hogyha egy ember elveszti , ott már vannsak változások..


És Jimin is az ! Nem tudnám elképzelni, hisz még annyira gyerekesek. De hidd el , pár év múlva látszódni fognak a változások! Na arra majd mi is fel figyelünk :)

2017. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem magánszféra..
2017. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%

Jungkookkal vesztette el^^ #Vkook

De komolyra fordítva a szót:

Tuti, hogy még az. Tavaly olvastam, hogy valahol az adataikat kellet egy lapra írni, vagy valami ilyesmi. És a "sex" (ami ugye arra kérdezett, hogy mi a neme) mezőbe Tae azt írta, hogy "még nem volt" XDDD Szóval vagy hülyeségből írta, vagy nem:D De azóta már lehet, hogy nem az. Csak ő tudhatja(meg Kookie:D)

2017. ápr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha az is, még egy darabig biztos az marad, mert amíg ilyen sikeres a banda, addig nem nagyon lehet barátnőjük. Az őrült rajongók miatt is, meg eleve nincs rá idejük szerintem.
2017. ápr. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
64%

Én úgy tudom,hogy egy olyan szerződést írtak alá a BigHittel amiben az szerepel,hogy amígy Idolok addig nem lehet barátbnőjük szóval max az előtt vesztehette el mielőtt Idol lett

Forever Vkook <3

2017. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
Semmiféle szerződés nem volt arról, hogy nem lehet barátnőjük. Tudatában vannak, hogy amúgy sem lenne zökkenőmentes egy kapcsolat, idő hiányában pláne. Amíg benne vannak az idolosdiba a karriert helyezik előtérbe, ennyi.
2017. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
27%
Nem hiszem, hogy szűz lenne. Főleg nem Jimin. Nagyon nem úgy fest, mintha az lenne.
2017. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
84%

3-as, nemár.XDDD Attól, hogy több oldalon is ezt olvastad, nem lesz igaz. Amíg nem ő mondta neked személyesen, ne higgy már el ilyeneket, mert én érzem magam sz*rul helyetted/helyettetek.

Egy csomó dolog, amit ti ilyen okosan bemagoltatok, lehet (sőt, valószínű) hogy csak az imázsuk miatt lett kitalálva.

Addig oké, hogy shippeled őket meg minden, de ne hidd már azt, hogy tényleg egymással vesztették el, meg együtt vannak, meg minden sz*rság, mert rohadt felháborító. Gondolj bele, hogy milyen lenne nekik, ha ezeket olvasnák... Jézusom.

A 13. válasza meg... Miért?

Ha te ezt már abból meg tudod állapítani, hogy gyerekesnek tetteti magát, színészkedik a kamerák előtt, akkor emelem kalapom. Mert igen, nagyrészt színészkedik. Mindegyik idol.

Nem ártana rájönnötök, hogy semmi sem az, amit ti láttok. Ők nem olyanok a valóságban, mint a kamerák előtt.

Ezért néznek titeket idiótának és gyerekesnek (mert azok is vagytok - tisztelet annak a kevés kivételnek), mert képesek vagytok ilyeneket leírni. És még el is hiszitek.

És egyébként ha jól tudom, a Bighit nem tiltotta meg a barátnőzést, de ha van is nekik, bármennyire fáj a kicsi lelketeknek, nem fogják az orrunkra kötni. Tartsátok már tiszteletben, hogy nekik is van magánéletük (legalábbis kellene hogy legyen), és nagy valószínűséggel barátnőjük is. Ők is emberek.

2017. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!