Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpopperek! Szerintetek Taehyun...

Kpopperek! Szerintetek Taehyung szűz még?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 19:06
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%
Szerintem nem szűz hanem bak :):):)
2017. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
#20 as, nem tudok elég nagy zöldet adni a válaszodra. Köszönöm hogy valaki leírta korrektül hogy igenis ők is olyan emberek mint mi, és nekik is kell a magánélet.
2017. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem értem pár "fan" miért háborodik fel azon ha a kedvencének vagy akár bandatagnak van barátnője? örülni kéne neki,hogy nincsenek egyedül.

Egyébként meg vissza térve,szerintem mindegyik tag szűz

Továbbá Namjoon egy interjúban mondta hogy nagyon egyedül érzik magukat mindig, tehát ezek szerint nem igen van barátnőjük.

Jimin is pár hónapja mondta,hogy egyedül érzi magát.

Tehát nem hiszem hogy lenne bármi is, jelenleg gondolom a siker az első számukra ami értetődő is,hisz most vannak a csúcson,most nem szurhatják el, viszont az nincs kizárva hogy miótta idolok,ne lett volna barátnőjük.Előtte volt, arról láttam videót is, asszem Hobit elhagyta a lány egy másik fiú miatt,Jungkooknak az első szerelmi Busan-i volt,Jiminnek is volt ott de arra nem teljesen emlékszem,V is beszélgetett egy lánnyal telefonon csak esős idő volt és nem vette fel és igy elváltak útjaik, szóval ja:) ők is emberek mint mi, egyébként rá kereshettek a videóra, még valamikor debüt környékén készült.


Aztán..a shippelős-boyxboy kreálmányok kicsit már cikinek hangzanak, pláne mikor a sok fan shippeli őket agyba főbe, én személy szerint nem nagyon szeretem a shippet,mert tudom hogy az lehetetlen és elég fura is :/

Most gondoljatok bele mit érezhet pl Tae és Kook mikor elolvasnak egy olyat, hát nem lennék a helyükbe:)

2018. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

A szívem ezt mondja: Á neeem! A kicsi Tae még biztos nem csinálta senkivel.

De az az igazság, hogy már 24 éves (2020) és kicsit érdekes lenne, ha még szűz lenne.(Bár bármi megtörténhet.) De igazából, mint előttem sokan mondták, nem ránk tartozik!🤗😋

2020. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!