Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismerős az a szörnyű érzés,...

Ismerős az a szörnyű érzés, amikor mennél dolgozni valahova, hogy legyen valami értelme az életednek, de nincsen hova menni?

Figyelt kérdés
Éreztél már olyat, hogy fiatal vagy, csinos, és szeretnél dolgozni, emberek között lenni, problémákat megoldani stb. de nincs hova menned dolgozni, csak a családod van, és ők sem tudnak rajtad segíteni, mert munkát adni neked ők nem tudnak. Könyörögtél már térden csúszva vad idegen embereknek, hogy vegyenek fel valahova dolgozni?

2014. márc. 7. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, hasonlót én is éreztem. Aztán önmagamnak adtam munkát. Vagyis nem vártam hogy valaki megmondja mit csináljak. Hanem a főnök is én lettem, ahogy a beosztott is. A tennivalóm több mint amire egy élet elég. Sokszor még túl sokat is dolgozom. És bevallom hogy nem is vágyom főnökre, minek az? Csak idegesítene és ő rendelkezne időmmel.
2014. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
A legfontosabb dolog amit ma tehetsz, ha munkát keresel, hogy mond el azt az összes ismerősödnek, legyenek azok közeliek vagy távoliak. Mindenki tudja, hogy mi van.
2014. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Mi van, jönnek a választások ?
2014. márc. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Éreztem ilyet, de még térden állva nem könyörögtem idegen embernek, nem is fogok. Én hiába mondtam el minden ismerösömnek h mi a helyzet, szarik itt mki mkire..... igazábol ha egy egyzserü dologgal felkeresed a másikat, kis szivességet kérsz, azt is elszarja, mki elvan a saját dolgaival, nem foglalkozik mással, ugyis elfelejti amit kértél tőle.... Én kb 2009 óta csak vagyok.. de minek??
2014. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!