Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez hogyan lehetséges, van...

Ez hogyan lehetséges, van ennek jelentősége, vagy csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
A facebook-ra való bejelentkezésemnél kiadott nekem egy idegen email címet, idegen névvel és egy kisgyermek fotójával. A név Ana Maria Rivera, megkérdezte a gép, hogy én vagyok-e, mert nyilván a jelszót nem tudom. Azt tudjuk, hogy itt csak a saját email címünket adhatja ki a gép, melyekkel már beléptünk 1x vagy többször, ha beírjuk a kezdőbetűt, már ki is adja az email címet. Véletlenül elütöttem az email címem kezdőbetűjét, és akkor adta ki ezt a teljesen ismeretlen címet és nevet. Nagyon meglepődtem, és furcsának találtam, hogy hogy kerül az én gépre egy idegen ember email címe. Mi lehet a magyarázat?
2017. ápr. 6. 10:54
 1/2 anonim válasza:
Ahogy írtad, elrontottad az e-mail címed. Az a rossz cím tartozik a Ana Maria Rivera-hoz. A facebook beazonosítja e-mail cím alapján a fiókot, akkor is, ha még soha nem lépett be azon a gépen.
2017. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes,amit írtál, mert idáig csak az én email címeimet adta ki, bármelyik kezdőbetűt írtam is be. Ugyanis van több email címem is. A kérdés csak az, hogy akkor idáig miért nem adta ki ezt a címet, ha beírtam a g kezdő betút, vagy miért nem ad ki más, erre a kezdőbetűre kezdődő email címet is, miért pont ezt, és miért csak most?
2017. ápr. 6. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!