Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Faluban mit csinaltok h ne...

Faluban mit csinaltok h ne unjatok szet magatokat? :D 22f

Figyelt kérdés
A jarkalos kivul.. Nem nagyon van tomeg sehol unkabb kicsit elvont hely..
2017. ápr. 15. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt mint városban. Gépezünk.
2017. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amikor fiatalabb voltam és kisebb városban laktam akkor a többi utcai gyerekkel játszottunk az utcán, meg a nagy udvarainkon amik ugye a nagyvárosokban nem nagyon vannak. meg üres utcák se ahol lehet játszani. szóval felnőni sokkal jobb faluban/kisvárosban. 22 évesen ha faluban kéne laknom falba verném a fejem az biztos, nem sok mindent tudsz csinálni, menjetek el haverokkal valahova, kocsma biztos van.. vagy menjetek be a városba. én is elég vidéken lakok most dehát a munka miatt és van mit csinálni mert egyszerűen bemegyünk a városba vagy átmegyünk egymáshoz kimegyünk beszélgetni a közös szobába stb. anglia meg amúgy is szép hely, 100 méter és itt a hegy. nem tudom te merre laksz de ha van hegy a közelbe oda is mehettek túrázni.
2017. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van kocsma szoktam jarni, de mar azis uncsi :D Vannak szep helyek talikra csajokkal perfect. Jo otletek. Kosz
2017. ápr. 15. 14:17
 4/4 anonim válasza:
Unalmas faluban lakni
2018. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!