Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiások, étkezési zavaroso...

Anorexiások, étkezési zavarosok! Ha lénapot csináltok, olyankor mi van? Szoktatok két lénapot csinálni? Mivel foglaljátok el magatokat? Munkátok van?

Figyelt kérdés

Mostanában nem dolgoztam. Nincs állandó munkám, de nagyon szeretnék egyet.

Tanuló vagyok, egyetem mellett korrepetálok.


Mivel foglaljátok el magatokat? Filmek, zene? Internet?


Írjatok majd!



2017. jan. 20. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
És komolyan betegektől kérsz tanácsot? Szerintem te is az vagy... jobb lenne, ha nem mennél gyerekek közelébe, és ezt nagyon komolyan tanácsolom.
2017. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyetemistákat korrepetálok... de mindegy..
2017. jan. 20. 20:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis, nem, nem mindegy, de nem hiszem, hogy ehhez másnak köze lenne.
2017. jan. 20. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a leghosszabb vízböjtöm 9 napos volt, de volt hogy közben elájultam, és végig nagyon gyenge voltam, még a számat sem volt erőm becsukni, folyton résnyire nyitva volt, mint egy zombinak. Ez nem diéta meg ilyenek, nem kellett elfoglalnom magam - ez egy betegség amikor annyira gyűlölöd a tested/önmagad, hogy az éhségtől kongó gyomrodtól szinte már eufórikus állapotba kerülsz.
2017. jan. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
áhh...
2017. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!