Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álomból lehet valóság?

Álomból lehet valóság?

Figyelt kérdés
Én egy hatalmas fantáziadús lány vagyok, nagyon szeretek álmodozni, nos miután megismertem egy koreai bandát, azóta minden egyes tagokkal álmodom, aztán elhatároztam, hogy elutazom majd Dél-Koreában, miattuk. De mi van?

2017. ápr. 16. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogalmaztad meg pontosan mit szeretnél, de ha komolyan elhatározod magad, bármit meg tudsz csinálni, csak NAGYON meg kell szenvedned érte. Útálom azolkat az embereket akik az álmuk miatt leszólják a másikat. Szóval én azt mondom hogy hajrá :) nekem is vannak hihetetlennek tűnő álmaim.
2017. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet ha teszel érte!
2017. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A világot olyan álmodozó emberek viszik előre,akik annyira hisznek álmaikban,hogy életüket azok megvalósítására programozzák be.
2017. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!