Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem hogy férfinak...

Úgy érzem hogy férfinak kellett volna születnem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kifejezetten férfias külsőre(max az arcom,de az is inkább csak egyszerű)de egyszerűen nem tudok női dolgokkal azonosulni...hogy is mondjam.

Például tegyük fel egy lány arról álmodozik hogy egy vakítóan csodaszép hollóhajú hercegnő egy zord toronyba zárva,türelmesen várva fényes páncélú,erős lovagját,én arról álmodozok hogy én vagyok az a lovag.

A tökéletes test nekem karcsú derék és finom kerek idomok,hanem izmos karok,vádlik és hát,kemény has és hátsó fél.

Érzékelhető a probléma,gondolom.Nagyon idegennek és frusztrálónak érzem mikor belegondolok hogy nem ezeket kéne éreznem.Az emberek teljesen mást várnak el tőlem,mert nő vagyok.

Elvárják tőlem hogy tudjak bánni a gyerekekkel,hogy szépen beszéljek,hogy lányosabban öltözzek,hogy szép legyen a hajam,hogy házimunkát végezzek,hogy ne szeressem azokat a sorozatokat/számokat amiket szeretek,és mindezt úgy hogy csak látásból ismernek.

Bár látásra én sem mondanám meg magamról hogy milyen gondolatok csikáznak a fejemben(elég asszonyos figurám van)de pont ez a probléma.Nem úgy nézek ki ahogy érzem magam.

Mit lehet ez ellen tenni?Gondolatok?Hasonló probléma?


2013. nov. 9. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy belső énje. A tied azt tükrözi, hogy nem akarsz gyenge és törékeny lenni, mint azoknak a lányoknak a zöme, aki arról álmodik, hogy hajj, most jön a húdehelyes lovag és megment engem, bla bla. Nekem is egy fiús lány a belső énem, teljesen tudom, hogy mit érzel, de én nem érzem rendellenesnek, ha így vélekedek. :D
2013. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg úgy érzem hogy nőnek kellet volna születnem :D nem vagyok transzi viszont sokkal egyszerűbb lenne az életem ha nő lennék
2013. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én férfiban vagyok pont az ellenkezője. :D Nő szeretnék lenni, hogy tudjak sokat és értelmeset beszélni, ki tudjam fejezni az érzéseimet illetve tudjam is azokat irányítani, ne legyen ciki, ha mondjuk azt mondom vmire, hogy aranyos vagy cuki, a hangom jobban passzolna hozzám és nem mellesleg egy nő sosincsen egyedül, mindig akad egy társasága míg egy férfinak sok esetben hiába is küzd egy társaságért vagy emberért végül mégis csak egyedül marad magányosan.
2013. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező? Mert kamaszként, fiatal felnőttként nem feltétlenül kell rosszra gondolni abból, amit leírtál.
2013. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
leszbikus vagy
2015. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!