Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért pont ide kellett születnem?

Miért pont ide kellett születnem?

Figyelt kérdés
Szeretem az életem, habár bőven lenne okom utálni, de valahogy nem tudom,mert a sok rossz ellenére is imádok élni, vannak barátaim, szeretem az iskolámat,nincs gondom önmagammal,mégis úgy érzem nem ide vagyok való. Egyszerűen alig bírom kivárni, hogy felnőjek és utazgassak ( stewardess vagy idegen-vezető akarok lenni). Úgy érzem akkor lesz teljes az életem ha minél több embert megismerek, minél több helyre eljutok. Nem bírom már itt, ebben az ingerszegény országban. 16L
2013. márc. 22. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mi lett volna ha Szudán egy kis falujába születsz?
2013. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Gondolj abba bele, hogy vannak a miénktől sokkal, de sokkal rosszabb országok!
2013. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván még rosszabb lenne a helyzet. (mellesleg oda is el szeretnék menni legalább 1x, segíteni az embereknek)
2013. márc. 22. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Na ugye.

Adj hálát, hogy neked megadatott a normális körülmény, és ne utáld ezt a szerencsétlen országot, mert nem tehet semmiről. Hidd el, hogy erre a helyre már Árpádunk sem lenne büszke. De ez a hazánk. És oka van, hogy ide születtünk.

2013. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a szudáni építészet! Egyszer szívesen ellátogatnék oda... :)

És persze talán megszánnálak egy csokival! :P

2013. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tiltakoznék néhány válasz ellen!!!

Csak azért mert van rosszabb ennél az országnál,mindenkinek szabad joga van arra hogy elvágyjon!

CSAK MERT NEM VAGY AFRIKAI ÉHEZŐ,MÉG LEHETNEK PROBLÉMÁID ÉS AKARHATSZ TÖBBET MINT AMID VAN.

JÓ LENNE HA EZT MINDENKI MEGJEGYEZNÉ.

2013. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!