Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek az érzelmi zsarolás...

Mit tegyek az érzelmi zsarolás ellen? A bnőmet érzelmileg zsarolják a volt pasija és a bnője. A csávó azzal hogy megöli magát ha nem szakít velem.

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátnődnek, hogy úgy sem tesz ilyet, csak titeket akar szétválasztani! Ha meg tényleg olyan hülye, hogy megteszi, akkor így járt.
2015. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom tudom én tisztában vagyok vele csak hiába mondtam a bnőmnek próbáltam elterelni a gondolatait is de mindig amikor kapok egy üzenetet akkor szomorú vagy ideges lett :(
2015. jan. 6. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg megutáltatni a srácot a barátnőddel. Hívd fel rá a figyelmét, hogy szándékosan bántani akarja ezzel. És milyen ügyesen csinálja, hiszen minden üzenetével milyen rossz hatást ér el nála. Ez egy ellene irányuló támadás, amivel érzelmileg megpróbálja összetörni. És az ilyen faaszfejek nem érdemlik meg, hogy egy fikarcnyit is érdekeljen a sorsa. Csak egy gonosz játékot akar játszani, de felkötni úgy sem fogja magát.
2015. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és hogy utáltassam meg vele a csávót??? mert velem még soha nem volt ilyen ez az első de kikészít! ja és a bnőm mondogatja hogy megoldja egyedül :( de tudom nem fog neki menni hogy egyedül levakarja magáról a srácot! :(
2015. jan. 6. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha szembesíted azzal, amit fentebb leírtam, (hogy a srác csak érzelmileg tönkre akarja tenni őt valamiért), tehát megérti, hogy ez nem csak úgy történik, hanem ez célzottan ellene irányul, akkor józan ész szerint ellenszenves lesz neki az arc.
2015. jan. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ő igen csak tegnap kérdezgettem róla és mondta a bnőm hogy a csávó normális és mondom neki hogy csak úgy tesz mintha normális volna és a bnőm azt írta hogy "megnevelem" hogy a bnőm megneveli a csávót úgy mondd és mondtam neki azt is hogy szét akar minket választani és azt mondta a bnőm hogy nem fog menni ez neki hogy szét válasszon minket ez akkor már jót jelent nem?? :)
2015. jan. 7. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!