Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok amikor sikerül...

Mit csináltok amikor sikerül megszabadulni a sulitól " betegen "?

Figyelt kérdés

Hihi, nekem ma sikerült :-D és jó is , mert azt hiszem egy rossz jeggyel jöttem volna haza xD

15/L

Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni ?


2010. máj. 14. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább nem írom le mit gondolok.

Csak arra lennék kíváncsi, a munkahelyeden mit fogsz csinálni egy egy rossz nap ellen?Én amondó vagyok addig jó míg az ember iskolába járhat, jár.A munkát is ennyire lazán fogod majd föl?Ha igen, akkor nem szeretnék se a főnököd, se a munkatársad lenni.

2010. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legtöbbször ez vált be: Aztmondtam, hogy fáj a torkom, aztán mielőtt elmentem az orvoshoz, az utcán hangosan énekeltem meg krákogtam, amitől bevérzett, azthitte gyulladás és egész hétre kiírt suliból. :)


Meg amikor muter reggel itthon volt, akkor elkezdtem készülődni, majd hirtelen berohantam a vécébe, és megpróbáltam egy nagyon hangosat pukizni, majd ültem a vécén még 1 ideig és azt mondtam, hogy nagyon megy a hasam, és kiírt a suliból aznapra. :D



Előzőnek meg üzenem, hogy nyilván nem állandóan csinálja a kérdező, különben már régen kicsapták volna, vagy évet ismétel (a mostani iskolarendszerrel már így van), és szerintem túl komolyan veszed az életet. Egy kis lógástól nem dől össze semmi.



19/F

2010. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem 2 hete sikerült örökre megszabadulnom a sulitól. Végzős vagyok középsuliban és akkor volt a ballagásom. :)
2010. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!