Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, ha a kérdezőnek...

Miért van az, ha a kérdezőnek nem tetsző (de nem bunkó) választ adok, akkor le vagyok pontozva?

Figyelt kérdés
Annyira utálom ezt! Ha arra vágyik a kedves kérdező, hogy mindenki Neki adjon igazat, vagy sajnálgassa (kérdéstől függően) akkor írja meg, hogy milyen választ kér. Ha a kérdésre válaszolok, csak nem az Ő szájíze szerint, azért még nem kell lehúzni!! Tapasztalat?
2010. máj. 14. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ez van én is jártam már így...
2010. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, tényleg sok ilyen van.

Van akiknek meg kéne tanulniuk hogy ha megkérdezik hogy "hülye vagyok?" akkor arra bizony az is hasznos válasz hogy "igen." :)

2010. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:D
2010. máj. 14. 11:06
 4/17 anonim ***** válasza:

sok az "Anyúúú ügye igazam van? Mond, hogy igazam van!" kérdés.

mondjuk ezeket viszonylag könnyű felismerni, válaszolni meg nem igazán érdemes.

2010. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Miért van az, hogy mindenki azt hiszi, hogy csak a kérdezők tudnak fel- vagy lepontozni?
2010. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
na igen... volt már, hogy egy válaszoló "ugrott nekem" én meg elmagyaráztam Neki, amit nem értett (bevallom kissé gúnyosan), és már zuhant is a pontom... de könyörgöm, ha nem ért hozzá, minek hurrog le?
2010. máj. 14. 11:25
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a múltkor ki irtam egy kérdést,rengetegen támadtak miatta. Mikor próbáltam, normálisan az esetleges felmerülő kérdésekre választ adni,még többen. A legdühítőbb az volt h nem csak a kérdésnél(ott viszonylag normális hangnemben nyilvánítottak véleményt),hanem privát üzenetekben kaptam olyan leveleket,amiben elmondtak mindennek

Nem szoktam pontozni,de ha tudtam volna ki volt az a válaszoló aki ilyen aljasságra vetemedett tuti megtettem volna.

2010. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
tudjuk hogy nem csak a kérdező tud lepontozni
2010. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem azért nincs kint a privát lehetőség, mert voltak lelkes emberek, akik 15-20 alkalommal is leküldték ugyanazt az anyázó üzenetet.
2010. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És igen, nagy átlagban kérdezők nem is pontoznak, legalábbis én ezt tapasztaltam.
2010. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!