Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, ha a kérdezőnek...

Miért van az, ha a kérdezőnek nem tetsző (de nem bunkó) választ adok, akkor le vagyok pontozva?

Figyelt kérdés
Annyira utálom ezt! Ha arra vágyik a kedves kérdező, hogy mindenki Neki adjon igazat, vagy sajnálgassa (kérdéstől függően) akkor írja meg, hogy milyen választ kér. Ha a kérdésre válaszolok, csak nem az Ő szájíze szerint, azért még nem kell lehúzni!! Tapasztalat?
2010. máj. 14. 10:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

főleg mikor a válasz nem is a hasznos vagy haszontalan kategóriába sorolható. (nem vélemény vagy tanács)

hanem ... pl ha az a kérdés mien cikis eseted volt. leírom (mert meg is történt) és le vagyok pontozva. aztán késöbb nézve mégrosszabb a % - om. (többen is lepontoztak) érthetetlen.

2010. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És ki lehet pontozódni?
2010. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hihetetlen milyen emberek vannak :D mondjuk volt egyszer egy nullás, aki a 33hets kismaminak (aki úgy kezdte a kérdést, hogy "33hets vagyok") azt a választ adta, hogy, "33 hetesen tudsz írni? én csak 6évesen tanultam meg..." szóval nem tudom miért is csodálkozok :D
2010. máj. 14. 11:42
 14/17 anonim válasza:
100%
Én is tapasztaltam.én ha úgy gondolom ,hogy "hasznos" akkor klikkelek:-))...de én már annyi mendenre válaszoltam(sztem hasznosan.-))..még is 0%-os vagyok:-(((...no de sabaj.-))
2010. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
megint kaptam lepontozást.rohªĐj0n meg az illető.
2010. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
én meg felpontoztalak uccsóka :P :)
2010. máj. 14. 14:05
 17/17 anonim ***** válasza:
köszönöm. :)
2010. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!