Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor, ha...

Mit csináljak akkor, ha nagyobb gyerek meg akar verni?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok. Egy pár évvel idősebb gyereknek a csajára hajtottam (hosszú sztori). És elkezdett fenyegetőzni hogy a haverjaival megver engem stb. Én alapból egy vékonyabb srác vagyok. Leszálltam a csajról, hozzá se szóltam, erre pár héttel rá a csávó megint rám írt, mert valamit behazudott neki a csaja (hogy vmit mondtam, stb)

és akkor is elkezdett fenyegetni. Már teljesen kerültem a barátait is.


Aztán ma a csajnak mondtam két szót poénból, amin még a csaja nevetett is, de a csávó meghallotta, bevágta az ajtót egy f***opó ge**i kíséretében.


Vannak emberek, akik csak ok nélkül csesztetnek, de sokkal erősebbek.


Mit csináljak? Hogyan védjem meg magam? Nyílván fegyvert, meg szúró eszközt nem viszek sehová, mert azért én kerülök bajba. De mivel védhetném meg magam? Verekedni nem tudok, nem is akarok.


Tanároknak se akarok szólni mert az meg gusztustalannak tartom.


Teljesen kivagyok már. Valaki légyszi segítsen.


2017. ápr. 27. 22:12
 1/1 anonim válasza:
0%
Megérdemled. Bocsi, csak az a baj, hogy én is "nagyobb gyerek" vagyok, aki már nem bírja cérnával. Én is megvernélek hasonló esetben.
2017. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!