Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a telefonos...

Mi a véleményetek a telefonos munkáról?

Figyelt kérdés

Telefonos ertekesitő vagyok, viszont szomorúan olvasom több fórumon h sokan negatív véleménnyel vannak erről a munkáról .

Én nagyon szeretem!


Mi az ami zavarja az embereket abban h telefonon keressék meg őket ajánlatokkal ?


2017. ápr. 28. 08:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem személyszerint az, hogy ha azt mondom most nem alkalmas, és csak nem hagyja abba...

A "köszönöm nem" ezen mi nem érthető? Hogy utána még többször visszahív.

Komolyan mar én érzem magam kellemetlenül, amikor már más hangnemben kell megmondanom, hogy NEM, mert a csökött agya nem fogja fel....

És az utóbbi 2 hétben 2x volt ilyennel dolgom....

Ez az egyik...

A másik, hogy lelopkodják a t.számot altalában az álláskereső oldalakról... szegény embernek nem elég a baja, hogy nincs munkája, de erre meg az ilyen haszontalan emberek is zaklatják...

Gondolj bele, varja a telefont , higy valaki keresse meg, es erre megszólal tiszta boldog, és csak egy nyomorult értékesítő..... nagyon lehangoló...

2017. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1: lopja az adatait,

2: nem mond igazat az áruval kapcsolatban,

3: engedély nélkül hív,

4: ERŐSZAKOS!

2017. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A továbbiakban légyszives kulturáltan fogalmazzunk. Kérdés es válasz semmi többet nem kérek!

1 válaszadó : gobdolok itt arra " haszontalan, nyomorult" , én sem mondom az ügyfelekre azt h " haszontalan , nyomorultak " vagy mondjuk pont Rád, addig te se tedd fordítva


Álláskereső oldalról aligha keresnének tobb szempontból is. Potenciális vásárló nem lehet olyan aki épp nost keres állást .

A kérdésem továbbá az lenne mi számít erőszakosnak?

Gobdolok itt arra h válaszuk külön azt ha valaki magát a hívást utasítja el vagy magát a termeket . A ketto nem ugyanaz


Visszahívás pedig egy nemleges válasznal szinten nem lehet csak abban az esetben ha külön kerted ezt vagy összekeveredtek egy masik céggel egy két-három céget egy cég számlájára írsz rá.

Ha egy adott dologra azt mondod nem érdekel többet nem keresnek

2017. ápr. 28. 10:34
 4/16 A kérdező kommentje:

Honnan tudod h nem mond igazat a termékről ?

Miből gondolod h engedély nélkül hív? Ez nalad mit jelent?

2017. ápr. 28. 10:38
 5/16 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.

Kedves kérdező nyilvánosan kérdeztél, igy viseld el az esetleges negatív vélémenyeket.

2. Akinek nem inge, nem veszi magára, de látom Te felöltöztél.

3. Nekem nincs sehol megadva a mobilszámom, csak álláskereső oldalon. A többi oldalon meg vagy a vezetékes vonalat adom meg, vagy a régi mobilszámom, ami már nem él. Nos akkor csak 1 eshetőség van....

4. Másik probléma, hogy hülyének néznek, mint ahogy most Te is engem.

5. Konkrét eset: egy idősödő hölgy utazást akart "eladni". Mondtam, köszönöm nem érdekel. 5 perc!!! Múlva ismét visszahív ugyanezzel.... mindtam NEM!!! Nagyon türelmes vagyok, de amikor másnap is felhívott ezzel, akkor nem tudtam neki szépen mondani, hogy törölje ki a számom.

6. Aegon vagy mi a kuty@asza, de majdnem hogy csak hetente...

7. Kicsit hasonlít ez a munka a régi házaló cigányasszonyok munkájára... kutya nem hívja őket, de addig nem mennek el amíg megnem nézed...

Ilyenek vagytok Ti is, amig az ember fel nem veszi, addig zaklatjátok....

De már jobban utálom az ilyen értékesitőket, mint a házaló cigányokat, mert azok ha nem takarodtak el, akkor lehetet 1-2 adni a pofájukra...

Lehet jelenteni, de a véleményem nem fog változni. Ha csilli villi valaszokat akarsz, hogy mennyire fontosak vagytok a rársadalomnak, akkor a megfelelő fórumra menj, ahol Ti tudjátok áltatni magatokat.

2017. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Honnan tudod h nem mond igazat a termékről ?"

A beszélgetésből derült ki, 3 perc után. Tudod, vagyok olyan udvarias, hogy nem csapom le azonnal.


"Miből gondolod h engedély nélkül hív? Ez nalad mit jelent?"

Titkos a számom, SENKINEK nem adtam meg (csak nagyon közeli ismerősnek). Meg is szoktam kérdezni, honnan szerezték meg - erre általában hazudnak valami teljesen blőd dolgot (pl. nyilvános címjegyzék).


Azon kívül volt már olyan, hogy bemondták a szokásos szöveget a felvételről, erre én is bemondtam, hogy rendben, én is felveszem. Először tiltakozott, aztán le is tette rögtön.


Sokan eleve titkos számról hívnak - ezeket csak megkérdezem, hogy tényleg komolyan gondolják-e, aztán megmondom, hogy hívjon vissza nyilvános számról. Egy se hívott még vissza.

2017. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nos először is igen nyilvános a kérdés es igen viselem a negatív hozzászólást ezzel bincs baj a személyeskedéssel trágárkodassal van bajom, ami szerintem teljessen normalis. Nem kell egyetérteni , de azt h normalis hangnemben válaszoljatok ahhoz ragaszkodok.

Amig én nem trágárkodok elvárom velem sem tegyék.

Ugyanúgy mint a provokalast " latom te feltöltöztel "...


Ezek tenyleg feleslegesek mert tenyleg mindössze kérdezni szerettem volna csak se nem tobb se nem kevesebb


Amit en látok semmi veszekedős szándék provokálás nem volt soraimban es bennetek máris egy óriási düh keletkezett. Egyszóval nem a termékkel van problémátok hanem a telefonos megkereséssel , függetlenül attól h az adott termek szolgáltatás milyen( ergo lehet jobb is a vélemény változatlan )


a bennetek keletkezett düh pedig érthetetlen számomra .

2017. ápr. 28. 12:17
 8/16 A kérdező kommentje:
2. Számomra meg mindig Bem derült ki hogy honnan tudod h olyat Állít ami nem igaz. Talán ha írnál konkrétumot könyebben megértenem. Az telefonszámra visszatérve pedig lehet nem adod ki senkinek , de ha kikerült akkor az azert mert nem titkos... Ha ezt szeretned persze változtathatod:)
2017. ápr. 28. 12:23
 9/16 anonim ***** válasza:

Szeretnék kérdezni: Mi visz rá egy embett, hogy ilyen kuncsorgós munkát vegezzen? Ha az ember szeretne valamit vasárolni, elmegy üzletbe, vagy a neten. Ha szeretne utazni elintézi...

Szeretne valami szolgáltatást... elintézi magának...

Ti kéretlenül nyomjatok az "arcunkba" a baromságot.... ennyire kell a jutalek?

2017. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"bennetek máris egy óriási düh keletkezett."

Megkérhetlek, hogy ne általánosíts?

Én csak bosszús vagyok a zaklatás miatt, és a többi miatt, amit írtam.


"honnan tudod h olyat Állít ami nem igaz."

Azzal hívtak, hogy törzsgárdatagként kedvezményt kapok, és a beszélgetés során kiderült, hogy az utcáról 2 perce beesve pont ugyanazt a kedvezményt kapnám meg, amit amúgy mindenki más is. A "termék" pedig a köztudottan az emberek hanyagságára építő hitelkártya. Amire amúgy semmi szükségem, és ezt ők is nagyon jól tudták.


"ha kikerült akkor az azert mert nem titkos... "

Azért írtam, hogy titkos, mert titkos. Le van tiltva minden fórumon és a számkijelzés is.

Vagy lopták (hallottam már ilyenről is), vagy véletlen próbálgatással találták meg.


Úgy látom az eddigi írásaidból, hogy te is eléggé lejtős pályát szeretnél itt felépíteni.

2017. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!