Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a telefonos...

Mi a véleményetek a telefonos munkáról?

Figyelt kérdés

Telefonos ertekesitő vagyok, viszont szomorúan olvasom több fórumon h sokan negatív véleménnyel vannak erről a munkáról .

Én nagyon szeretem!


Mi az ami zavarja az embereket abban h telefonon keressék meg őket ajánlatokkal ?


2017. ápr. 28. 08:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Abszolút nem kuncsorgos munka , én nagyon szeretem. Nagyon sok emberrel tudok beszélni és ha a termek szolgáltatás érdekli nalam is meg tudja venni. Persze érezni kell azt a bizonyos határt és tudni kell elengedni az ügyfelet is. De Tudbi kell eladni is. De ez akkor ha van rá nyitottság . Ez nem a pénzről szól vagy a jutalékrol ez sokkal tobb annál .

Másrészt értem amit a ti problematokat : mert sokan nem tanuljak meg érezni ezt a határt vagyis ido kell amig ez kialakul.

A visszahívász amit mondtatok korábban azert tartom elképzelhetetlennek mert bincs értelme ugyanazt az ügyfelet visszahívni akit nem érdekel . Azt tudom elképzelni h mas cég nagyon hasonló ajánlattal keresett meg, ha megis visszahívtak akkor az orbitális hiba ( pl kezdők rossz helyre rakják az adott hívást , de ott meg állandó felügyelet van rajtuk amig meg nem tanuljak a program használatát , rutinos harcos pedig ilyet nem csinál )


Meglepődnel de egy konoly penzugyi céget hagytam ott ezert es nem bántam meg. Mert hiányzott , es a számok könyvelésben nem találtam önmagam .


Kar h személyessen nem mondhatom el ennek a munka örömeit mert tenyleg csodálatos


De teny sokan rontottak is a szakmán es emiatt kialakulhatott egy negatív kép , es sajnos még él .

2017. ápr. 28. 12:53
 12/16 A kérdező kommentje:

Mi az a lejtős pálya ?


Hat ha nem tetszik a hitelkártya akkor nem kell megvenni , ennyi.


Amugy nem általánosítottam csak ezt latom , nem akartalak megsérteni vagy ilyesmi ....

2017. ápr. 28. 12:59
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi az a lejtős pálya ?

Az, hogy olyan helyeken is véded a szakmát, ahol nem kéne, meg olyan helyeken is elítéled a hozzászólókat, ahol szintén nem kéne.


Amúgy örülj neki, ha szereted a szakmádat, mert 100-ból 99 ember nem ilyen. Míg más, normálisabb munkában mondjuk 100-ból 10 utálja csak.

2017. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"akkor nem kell megvenni"

Egy üzletkötőtől elvárom, hogy:

- NE csalással jusson hozzá az adataimhoz,

- legyen nyílt és megbízható: ebben benne van az is, hogy nyilvános számról hívjon, és ne zavarja, ha én is rögzítem a hívást,

- NEKEM IS előnyös legyen, amit kínál,

- NE CSAPJON BE!

- ne sürgessen! Ne kelljen rögtön dönteni!

- ja, és legyen udvarias és fogadja el, ha nem érdekel a dolog. Még azt se nagyon szeretem, ha visszakérdez, hogy miért nem érdekel, és még tőlem várja el, hogy magyarázkodjak.

2017. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

És mivel ítélem el a hozzaszolokat?


Nem tudom mire gondolsz , mond el h megértsem !

A ti véleményetek csak egy vélemény ugyanúgy mint az enyém . Se nem jo se nem rossz csak egy vélemény.

Ez eladás , sz emberek pedig szeretnek vásárolni ! viszont azt nem szeretik ha eladnak nekik. Igy latom


Nem védem a szakmát legalábbis nem állt szándékomban , csak elmondtam a véleményem .

Semmi kivetnivaló nincs ebben a munkában sot nagyon büszke vagyok ra!

Keresni kell es az ember megtalálja azt amit igazan szeret

2017. ápr. 28. 13:17
 16/16 A kérdező kommentje:

14. Válaszadó !

Köszönöm szepen , hasonló válaszokban reménykedtem .

Ezek jogosak sot természetesek is :)

Minden ponttal egyetértek

2017. ápr. 28. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!