Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednétek a 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy a 15éves pasija a lánynál aludjon? Nem korai még? Arról mit gondoltok, hogy majdnem napi szinten ott aludhat a fiú a lánynál?

Figyelt kérdés
Nem kötelező, hogy legyen 15 éves lányotok, csak ha lenne és pont abban a korban lenne..
2015. márc. 18. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a f-asz nappal is feláll, amúgy meg még feleségem sincs, nemhogy gyerekem
2015. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen hosszu a kapcsolat? A szuloknek mar be lett mutatva? Mm a te gyereked is az ovenek, stb..
2015. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 hónapos "kapcsolat" viszont körülbelül 3 hét után kezdett el ide járni.
2015. márc. 18. 19:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiúnak megengeded hogy nálatok aludjon, a lány miért ne aludhatna nála? Nem teljesen értem a problémát.
2015. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát figyelj, azt nem tudod megakadályozni, hogy egymásra másszanak, ezt mindenképp vedd tudomásul

és valószínűleg azt sem, hogy szarul fog esni, ha megtudod, hogy dugják a lányod:D


de.. ez van! szar dolog, de vannak dolgok amiket el kell fogadni...

esetleg megbeszélheted a lányoddal, hogy most még nem, majd ha 3 hónaposak lesznek... nem mintha az már bizonyítana bármit is, de mégsem 1 hónap:D


15 nem olyan kevés... persze, nem sokra megy vele még, de már akkor sem gyerek...

2015. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Valószínű hogy, nem kártyázgatni jön át...
2015. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bor zoltán ***** válasza:
Azt hogy az anyja meg az apja nem hülye,miért lenne az jobb ha árokpart u 2 lenne az elkapkodott dugások helye,ja és az én lányom 12 éves,ha 2 3 év múlva nekem felteszi a nagy kérdést nem fogom azt mondani nem,szem előtt lesznek,nem fognak bujkálni,ha valami nem kerek tudni fogok róla és segíthetek.Aki szerint ez nincs rendben az bolond
2015. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a szülei, inkább ezt csak én látom minden nap.. Ez az első barátja, szóval azért is gondolom, hogy korai, viszont van pár korabeli lány, akihez átmehet a fiú párszor a héten, de nem aludhat ott, és az már lassan 1 éves kapcsolat.

Ennyi erővel kimehetne a sarokra, akkor legalább keresne is vele.

2015. márc. 18. 20:02
 9/12 anonim ***** válasza:
amúgy attól még, hogy ott alszik, nem biztos, hogy dugni si fognak... tudom, manapság meglepő, de a lányoknak is vannak gondolataik és önálló akaratuk:D
2015. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Áhh, nincs...
2015. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!