Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek belevágjak vagy ne?

Szerintetek belevágjak vagy ne?

Figyelt kérdés
Olyan 9-10 éves korom óta szeretnék grafikusnak menni.) Jelentkeztem egy grafikus suliba is ahova fel is vettek. A rajz az eddigi életemben nagyon fontos szerepet játszott.Csak számomra a az akadály ott van, hogy az ismerőseim között sokan mondták hogy vágjak bele ha ezt szeretném csinálni, de voltak akik véleménye kb. a következő volt: " egész életedben fogni akarod azt a ku*va ceruzát, és mindenféle sz*rokat rajzolni?" Tényleg szeretnék ezzel foglalkozni és mégis elbizonytalanodtam. 14/L
2010. máj. 15. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem konnyu melo, az biztos. Nem is a ceruza miatt, hanem az allaskereses miatt. De ezzel meg raersz. Szerintem nyugodtan menj rajzos suliba, aztan majd meglatod.
2010. máj. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább ceruzát fogj,mint targoncát vezess,vagy mit tudom én..
2010. máj. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lehetsz számítógépes grafikus is,

webdesigner is, mint pl én :)

2010. máj. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi a gond,ha te egyszer ezt szereted csinálni?
2010. máj. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a kommenteket.=) A gond lehet ott kezdődik, félek attól, hogy elfogadnak-e így vagy nem.
2010. máj. 15. 17:32
 6/9 anonim válasza:
Ki nem sza.rja le, már nem azért? Inkább ceruzát fogj, mint hasonlatos dolgokat... amúgy sincs másnak semmi köze ahhoz, hogy te mit csinálsz. Amúgy tudom, hogy te raktad föl a kérdést, megkérdezhetted volna itthon is :D
2010. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
perszemár. ezígy nemér... majdpont megfogom kérdezni. ugyismerszte engem? amugy honnan tudtad h én vagyok?: O nemigazmár h ennyire ismersz... vagymi:D
2010. máj. 16. 20:14
 8/9 anonim válasza:
ódehogynem :D amúgy mér is ne? apa úgyis megmondja a tutit (Y)
2010. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az igaz. tényleg... majd este megkérdezem mi a véleménye róla:D
2010. máj. 20. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!