Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtubozás elkezdése?

Youtubozás elkezdése?

Figyelt kérdés

szeretnék elkezdeni youtubozni viszont nem tudom hogy mit is kéne használnom.....még nem szeretnék szoftverre költeni amíg az se biztos h élvezni fogom....

szóval a kérdésem az lenne hogy milyen ingyenes videóvágó programot és milyen videó felvevő (olyat ami tud kamerát is kezelni) programot ajánlanátok?



2017. máj. 7. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
SonyVegas
2017. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy jó koncepciót kell találni. El kell dönteni hogy másoktól veszed át a bevált formátumokat vagy kitalálsz valami újat.


Reklám: Szabaduljon meg a vércukrától!


Bocsánat de be kellett szúrnom egy reklámot mert valamiből meg kell tudnom venni egy szerény felső kategóriás számítógépet és egy még szerényebb BMW-t és még el is kell tudnom utazni szerény egzotikus helyekre és mindezt természetesen csak értetek nézőkért.

Hol tartottam? Ja a bevált dolgoknál. A Youtube-osok 99.9%-a már másoknál is látott formátumokat vesz át vagy nézett külföldi csatornákat másol. Ez a legkönnyebb mert nincs kockázat és nagy feliratkozószámmal és nézettséggel jár. De sok lenézéssel is a világ kreatívabb felétől mert úttörőnek lenni mindig nehéz. Ha valami nagyon egyedit és értékeset csinálsz akkor még azok is el fognak ismerni akiket a tömegvideósok csak trollnak neveznek.

Videovágó szoftvernek jó kezdetben a Movie Maker vagy az utánzatai amiket itt sokszor szoktak ajánlani és egy újabb telefon aminek jó kamerája van.

2017. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem pénzért akarnám csak a magam szórakoztatásra és ki szeretném próbálni magam ebben....és először gameplay-ekel szeretném kezdeni....szóval erre tudnátok adni ötletet olyan videó felvevő programot ami tud kamerát is kezelni?

Gondoltam az Action!-ra de még nem szeretnék pénzt költeni szoftverre amíg azt se tudom hogy mennyire is fogom ezt élvezni

2017. máj. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!