Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, ha a volt barátom...

Normális, ha a volt barátom így viselkedik?

Figyelt kérdés
Nem írok sokat,mert nagyon hosszú történet.Tavaly elhagytam miatta a párom.Aztán kiderült,hogy még mindig kavar a volt barátnőjével,ezért elhagytam.Nem beszéltünk egy hónapig(egy munkahelyen dolgozunk amúgy),egyszercsak felhívott,hogy sajnálja a dolgot és engem akar,belém szerelmes,költözzek hozzá.De nem tettem,mert már elegem volt belőle,hogy hülyének néz,mert nagyon sokszor megbántott.5 esélyt is kapott már tőlem.Beszélgettünk egy hónapon keresztül,majd furcsán viselkedett,nem kereste a társaságom.Így végleg szakítottam vele.Közben megint együtt vagyok a volt párommal.2 hónapig semmit nem beszéltem a sráccal,ő sem keresett.Majd a múltkor a munkahelyen beszélgetést kezdeményezett.Aztán mostanában néha felhív és általános dolgokról beszélgetünk.Tudom,hogy akar valamit,de nem mond semmit erről.Nem tudom mire jó ez?Mikor elfelejteném mindig felbukkan!Pedig nagyon sokszor átvágott már!Mire jó ez neki?
2010. máj. 16. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A pasiknál ez normális...:/

De amugy meg ne dőlj be neki újra, neked se érné meg..csak forogna ugyan az a mókuskerék..és ezt te sem akarod..ha meg rájött, hogy mégis te kellesz naki akkor már késő..nem vagy papucs.:) A véleményem röviden ennyi.:)

2010. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolom!Ti voltatok már hasonló helyzetbe?
2010. máj. 16. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Én perpill. pont hasonló helyzetbe vagyok...:) Még egy utolsó próba, ha nem változik tényleg annyi...
2010. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!