Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek elotud jonni a...

Szerintetek elotud jonni a depresszio 13-eves kornal?

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 05:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen ráadásul elég veszéjjes a szeméjjiség ferdülést nagyrészt a gyerekkori depresszio okozza azok a gyerekek akik depresziósak felnőttként nehezzebben tudnak konfliktusokat megoldani hajlamosak az öngyilkosságra hamarabb esnek vissza a depresszioba könnyen valnak függővé valamely függőséget okozo szertől pl cigaretta alkohol kábitoszer de a játék függőség vagy a bezártságsem ál távol a gyerekkori depresszióbol felnőttektől a lényeg időben kell kezelni törödni kell a gyerekkel nem vásárolgatni neki minden hülyeséget aztán lerakni othon a gép elé vidd el sétálni ahol sok a fa vidd állatok közé játsz beszélgess vele sokat nevettesdmeg a lényeg hogy törödj a lelkével szeresd
2017. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ráadásul elég gyakori, okozhatja akár az is, ha nem törődnek vele eleget, például sok a munka, semmibe veszik/vesznek, legalábbis úgy gondolja/gondolod, a barátok kiközösítése, nem hallgatják meg, állandóan rossz érzése van, ilyenkor a legjobb, ha engedik/engednek beszélni, konkrétan bármiről, és az nem jó reakció, hogy majd legközelebb, várj... Ilyenkor nincs értelme az életnek, nem látunk kiutat, bárkihez társulnánk, aki hasonlót érez. Ha nagyon mély depresszió, szerintem semmiképp sem jó a társaság, csak lassacskán, mi lenne, ha lenne saját kisállatja/kisállatod, pl. kutya, macska, de csak kölyök, először, aztán mindenféle túrázás, ahol csak ő lehet, meg egy közelije, a zene is elég fontos. Nem tudom, de az is biztos, hogy létezik, mindenkepp segítség kell, egyedül nehéz lesz, és egyre rosszabb.
2017. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na igena az a gyerek én lennék :D (nem vagyok depis de mindenki azt hiszi csak azért,mert szeretek egyedül lenni olykor tulságosan is :/ )
2017. jún. 1. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!