Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depressziós ( érzelmi) fájdalm...

Depressziós ( érzelmi) fájdalmat milyen, viszonylag könnyen elérhető módszerrel lehet csillapítani?

Figyelt kérdés

Ez alatt nem csiribú-csiribá töndérmese " legyél sokat a barátaiddal" , "nézz meg egy Disney filmet a szeretetről" megoldásokra gondolok( persze ezek nem konkrét példák voltak ,hanem csak amolyan poénosabban körülíróak).Nem kiboldogítani szeretném magamat,hanem félelégedett,elsápadva,kisírt szemekkel,elfáradtan felkenődni az ágyamra.

Olyasféle önmarcangoló dolgokat szeretnék válaszul kapni, mint pl. a vagdosás.

Tudom,nagyon beteg. De kérlek,segítsetek,csak ettől tudok megnyugodni! Szükségem van ezekre az "önpusztító tevékenységeekre", külömben bennem marad unottan és fájón a bennem lévő kínzó és késztető üresség!



2017. ápr. 14. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alapető biológiai szükségletekre koncentrálj: alvás, melegedés, evés-ivás, ürítés, szex.
2017. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze ,én is tudom . Ezek az alapok.De ettől belül nem leszek jobban.
2017. ápr. 14. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyenektol se leszel jobban (vagdosas), hosszutavon csak meg szarabbnak erzed majd magadat ezektol. Legy eros, es nezz szembe a problemaiddal az agy ala sopres helyett. Beszelj valakivel, kulonben tenyleg benned marad az uresseg erzett.

Egybkent ha en mar nagyon de nagyon elviselhetetlennek erzem az eletet inkabb nagyon csunyan berugok, az az estere jokedvre derit. De hosszutavon semmit nem old meg

2017. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd egyszer lehet ,én is kipróbálom. Köszi!
2017. ápr. 16. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:

-Próbálj ki olyan sportot ahol csak a testedre koncentrálsz és kizársz minden más tényezőt. pl úszás,futás.

-A fű is segít csak nem mindegy hogy milyen fajta.

-Fáraszd ki magad annyira hogy a szervezeted jobban kívánja a pihenést vagy az alvást, mint az agyalást.

-Alkohol,nikotin,gyógyszerek. Ezek is segítenek de hosszútávon függőséget okoznak.

2017. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerelem
2017. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!