Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon eltávolodtunk egymással...

Nagyon eltávolodtunk egymással a legjobb barátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járunk és gimibe is egy osztályba fogok járni vele. Emlékszem 1 hónapja még együtt nevettünk minden órán, mindig beszélgettünk, de mostanában már csak közös témánk sincsen. Egy csomószor megkédeztem már tőle, hogy mi a baj, beszéljük meg, de ő mindig azt mondta hogy dehogysincs semmi hagyjam már békén. Nagyon flegma velem mindig és nem tudom mit tegyek. Nem szeretném őt elveszíteni mert nagyon sokat jelent nekem és szerintem én is neki csak mostanában nagyon megváltozott. Kérlek segítsetek volt már hogy sírtam is ez miatt.

2017. máj. 30. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Mond el neki őszintén, mit jelent számodra, és próbáld kiszedni belőle, nem-e bántottad meg valamivel.
2017. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!