Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Diák Hitel problémák...

Rabbit12 kérdése:

Segítség! Diák Hitel problémák! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy diákhitelem, amit hosszabb ideig nem tudtam fizetni. Emiatt zárolták a számlámat. Szerencsére a Diák Hitel Központtal meg tudtam egyezni, és kaptam is egy hivatalos levelet tőlük, hogy havi részletekben fizetek nekik. Ezt a kérelmet továbbították a NAV felé is. A bankba, mikor először bementem azt mondták, amint megvan a Diákhitel Központtól a hivatalos levél, vigyem be nekik, azt elküldik az ő központjukba és utána egyeztetnek a NAV-val, majd feloldják a zárolást. Aztán bementem, de már meg valami NAV-os levelet is akarnak, hogy vigyem be pluszba, mert csak úgy intézkednek. Ebben a NAV-os levélben is szerepelnie kell annak, hogy ismét a Diákhitel Központ felé törlesztek. Felhívtam a NAV-osokat és azt mondták, hogy fogalmuk sincs milyen levelet akarhatnak a bankban. Aztán megint bementem a Diákhitel Központ irodájába, ahol ők is azt mondták az ő levelüknek elégnek kell lenni, hogy elindítsák az ügyintézést.

Miután ezt ilyen jól sikerült körbemagyaráznom, amiért bocsi, szeretném megkérdezni tud-e valaki erről az ügyintézésről valamit, hogy ténylegesen hogy van? Engem már sikerült az őrületbe kergetniük.


Köszönöm előre is a válaszokat.



2017. jún. 4. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Sze...x
2020. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!