Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg kellene ölnöm magam, de...

Meg kellene ölnöm magam, de képtelen vagyok megtenni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Egy genetikai selejt vagyok, már azelőtt meg kellett volna halnom hogy megszületek. Nem vagyok depressziós, úgy élem az életem mint bárki más. Hazudok magamnak, és mindenkinek. De ez nem az igazság, beteg vagyok. A testemmel van a baj. Olyan testi betegségeim/elváltozásaim vannak amikről nem igazán merek beszélni (és ne is kérdezzétek hogy mik) de tényleg súlyosak. A hormonjaim sincsenek rendben, 16 éves lány létemre szőrös a hasam, a hátam, a lábam, a kezem, a mellkasom, a mellem, a fenekem MINDENEM. Nem pihe-puha szőr, erőteljes fekete szőrszálak. A melleim akkorák hogy a 60A-s melltartó is nagy rám. Írhatjátok hogy gyantázás, de olyan alacsony a fájdalomküszöböm hogy nem tudom kibírni, akkor se bírnám ha lekötöznének. A hajam is hullik, mostanában, csomókban és már alig van. A fejbőröm állandóan viszket, lehet hogy tetves vagyok. Aztán a fejemben sincs minden rendben. Tele vagyok érthetetlen, kényszeres félelmekkel, sokkal rosszabbnak érzem magam az összes többi embernél. De nem így viselkedem, nagyszájúnak és önteltnek gondolnak az emberek, és ostobának. Az is vagyok, rettentően buta. Szinte már fáj annyira idióta vagyok. Lusta is vagyok, tanulni is, sportolni is, és rendet tartani magam körül szintén. Egy örömöm van az életben, amikor elmegyek bulizni, leiszom magam és ismeretlenekkel csókolózok (az hogy szexeljek pedig betegség miatt szintén nem lehetséges) Na meg az amikor a családommal vagyok és beszélgetünk, és látom azt, hogy milyen jó emberek. Sok mindent viszont nem tudnak rólam, mert félek hogy tönkreteszem őket azzal hogy elmondok dolgokat magamról. Szeretnek engem, keményen dolgoznak, okosak is de lelkileg nem bírnák ki azt amit én, tudom. Képtelen vagyok tönkretenni őket, az én életem így is romokban. Olyan mintha csak azért születtem vplna meg hogy meghaljak, de nem tudom megtenni azt hogy megölöm magam. Nem halott akarok lenni, hanem normális életet szeretnék.
2017. jún. 9. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem fordulsz orvoshoz a hormonproblémáddal? Tudnának segíteni. A hajhullás stressz miatt is lehet amit a kérdés részletezése megalapoz.
2017. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A PCOS LEGGYAKORIBB TÜNETEI:


-pattanásos, zsíros bőr

aknék állvonalban és/vagy hát, dekoltázs területén

-rendszertelen női ciklus (kevesebb, mint 22 napos vagy több, mint 35 napos), esetleg pecsételő vérzés

-hajhullás, esetleg kopaszodás

-erőteljesebb szőrnövekedés (arc, mellbimbók környéke, kar, has)

2017. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvos(ok)
2017. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!