Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok képtelen megtenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

Miért vagyok képtelen megtenni?

Figyelt kérdés

Egy több éves kapcsolatom kihűlt. Sokat veszekszünk, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincsenek jó pillanataink, de inkább a rossz az ami megbélyegezte a kapcsolatunk.

Van a páromnak gyerkőcei. Sokszor jutottunk el oda, hogy VÉGE. De mivel a házassága miattam (is) ment gallyra rám van utalva. Amikor elég erőt érzek magamban, hogy szakítsak, mindig jön valami ami miatt elgyengülök. (gyerekek miatt, szép emlékek vagy épp ígéretek)

Pedig sokszor terhesnek érzem azt, hogy jövök-megyek. Régebben érdekelt volna az együttélés lehetősége, de napról napra távolabb áll tőlem. Ráadásként anyagilag is oda van, s micsoda szívtelenség lenne épp ünnepek előtt szakítani vele:S

Mit tehetnék?


2009. nov. 19. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szép emlékek miatt nem érdemes erőltetni egy kapcsolatot, amiről már te is kimondtad, hogy kihűlt. A gyerekeknek meg nem olyan jó az, hidd el, ha feszültségek vannak körülöttük. Szerintem szakíts, utána sokkal könnyebb lesz!
2009. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet, tesóm is ilyen kapcsolatban van és ők is itt tartanak!És a gyerekeken ez meglátszik, mert nem jó nekik, és persze szereted őket, egyértelmű de ez neked se és nekik se jó!Egyébként, mindig lesz valami ami miatt nem akarod majd megtenni, mert így van, egyszerűen rá kell szánnod magad! :/
2009. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha érzel szeretet az irányába, akkor a karácsonyt és a szilvesztert is várd meg, ha lehet... Esetleg még egy-két hetet utána.


Viszont nincs rosszabb annál, mint rossz kapcsolatban élni. Ha úgy érzed, hogy benned vége, akkor vége. Felesleges ezen szépíteni, és ha erőlteted, nemcsak magadat csapod be, hanem őt is.

2009. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél tovább húzod annál nehezebb lesz. De megértem ha karácsony előtt nem akarod, csak biztos lesz mindig kifogásod. Bátorság, tényleg az a tiszta ha esélyt adtok mindkettőtöknek az újrakezdéshez, nem nyúzzátok egymást a végtelenségig.
2009. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha ez a kapcsolat fontos neked próbáld meg jobbá tenni de minél tovább meggy ez így annál nehezzebb lesz.Igen az ünnepek előtt téleg szemétség lenne de ha már tönkre ment a házassága és te is benne voltál akkor a minimum az hogy megpróbálod megentenni a kapcsolatod. Szerintem nem mérdemli meg azt hogy ott hagyd.
2009. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Isten a tanúm, hogy próbáltam, cselekedettel, szóval, gondolattal-ahogy lehetett. tegnap 3 xanax mellett tudtam lefeküdni, annyira készitett ki a hisztijével. idegileg fogok rámenni, vagy megtépem, ami rám sosem volt jellemző. 1 éve idegösszeomlásom is miatta volt, meg a lelkiismeretem miatt!Akkor...?
2009. nov. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!