Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel védjem meg magam? Mit...

Mivel védjem meg magam? Mit ajánlotok? 16/f

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik hogy, mivel utolsó hét az iskolábol, 3 haverommal elmentünk egy kocsmába sörözni, felesezni, kiélvezni hogy vége van az iskolának. Odajött hozzánk egy csávó, hogy kint van egy faszi most ismerte meg, és van nála 120 ezer forint, és hogy dobjunk össze valamennyi pénzt itassuk le és utána tuti meg fog hívni minket, és akkor többet ihatunk. Természetesen nem olyanok vagyunk akik embereket húzgálnak le, ezért meg mondtunk neki hogy nem vagyunk benne, ez után vagy még 3x visszajött hogy tuti nincs nálatok pénz, mert nagyon jól járnák, ez után is ugyan azt mondtuk neki. Természetesen volt még nálunk pénz ezért iszogattunk még, kb. fél 10 fele gondoltuk visszamegyünk a koleszba, megyünk ki erre oda jön az a csávó akiről beszélt az illető, és megszólal hogy kit akartok ti lehúzni, közben az az ember aki mondta hogy húzzuk le, azt hajtogatja hogy most legyen nagy a szátok, meg hogy még most is leakarjátok húzni? Közben mi nem is akartunk semmit, utána meg odajött az a csávó hogy miért tagadjuk le, szerencsére az a csávó akit le akart húzni a másik faszi értelmes volt, és meg tudtuk vele beszélni. A történtek óta, az jár a fejemben, hogy mi lett volna hogyha neki mennek az egyik haveromnak? Mit csináltam volna? Én soha nem voltam verekedős, ezért nem is tudok verekedni. Mit kéne csinálnom hogy ilyen helyzetekben fel legyek készülve? Viperán gondolkoztam, inkább bírságoljon meg a rendőr, és vegye el minthogy ne tudjak semmit sem csinálni? Mit csináljak? Bármilyen választ elfogadok, kivéve azt hogy "miért isztok ilyen fiatalon?", nem vagyunk alkoholisták csak néha iszogatunk.
2017. jún. 14. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég, hogy 16 évesen felesezel, még verjél agyon egy részeg embert is viperával! Remek ötlet! Gratulálok! Így nem csak megbüntet a rendőr, de el is ítélnek, és becsuknak a fiatalkorúak börtönébe! Ivás helyett gondolkodni kéne inkább!
2017. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem használnám hidegvérrel!
2017. jún. 14. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
paprikaspray
2017. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!