Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen magántanulónak lenni?

Milyen magántanulónak lenni?

Figyelt kérdés
Mivel külföldön élek és itt biztos vagyok benne hogy nem tudnék leéretségzini csak ez az út maradt. És engem az érdekelne hogy lehetséges e felkészeülni egyedül itthon a vizsgákra úgy hogy ne kaszáljanak el egyből.Annyi előnyöm lenne hogy a régi sulimba mennék vissza ahol már jól ismernek úgyhogy ez nem jelentene problémát de akkor is félek mert a fizika,kémia nem igen az erősségem és ráadásul 9-be mennék vissza.

2017. jún. 29. 01:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Anno az voltam, még általánosban, a 2. osztály során. Szerintem piskóta dolog, sokkal jobb, mint hülye osztálytársak között. Sokkal jobban is haladtam, év végén gyakorlatilag színötössel adtam számot a tudásomról.
2017. jún. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!