Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon félek a...

Mit tegyek ha nagyon félek a pókoktól?

Figyelt kérdés
Rettentően félek tőlük. Ha már egy mini pókot meglátok nagyon megijedek. És megkérek valakit hogy tapossa el vagy valami. Életemben egyszer tapostam el egy kis pókot de már nem merem. Szerintem ez betegség... És ha egy óriási pókot látok meg képen vagy élőben akkor majd hogy nem elájulok. Bocsánat a helyesírási hibákért csak telefonon még nem szoktam meg. És kérlek értelmes válaszokat adjatok.

2017. jún. 29. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Haha, nekem erről egyből Ron Weasley jutott az eszembe. :D

Na, de a viccet félretéve.... Szerintem ilyen fóbiák ellen nem lehet igazán semmit tenni. Ez vagy kialakul az embernél, vagy eleve ezzel születik. Maximum azt tudnám tanácsolni, hogy nézz szembe a félelmeddel, és vegyél magadnak egy madárpókot, hátha le tudod győzni. Szokj hozzá a gondolathoz, hogy életed során még sok ilyennel fogsz találkozni, nem kerülheted el őket. Ennyi.

2017. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem menj el orvoshoz. Ezt abszolút nem rosszindulatból mondom, csak egy tanács.
2017. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!