Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltatok az első...

Hogyan reagáltatok az első mensitekre? Hol történt?

Figyelt kérdés

Nekem viszonylag fura volt... A suliban voltam amikor éreztem valami olyat hogy "bepisilek"?! Ês nem mentem el wc-re azt gondoltam csak pisilési inger. Aztán hazajöttem pisiltem. Megláttam a vért. Nekem nem volt fehérfojásom sem barna csak a vér. Szóval pisiltem és láttam hogy a bugyim tocsog a vértől a wc papír pedig véres. Bementem a tesómhoz és mondtam:

-Pirosat pisiltem.

Erre ő azt mondta menj ki. Felhívta anyát anya hozta a kellékeket és anya csak annyit mondott : -örültem vilna ha egy ideig kislány maradsz.Mondtam hogy én is. Mostmár erről a havi dologról úgy vélekedek ahogy a mamám azaz ahogy ö mondta:

-Isten ezzel veri a nőket. Nem találkoztam még olyan lánnyal aki szereti ezt szóval a mamám elve szerint gondolkodom ezzel együtt kell élni. Am... Nektek hogy volt?



2017. júl. 3. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt. 23/f
2017. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel pasi vagy...
2017. júl. 3. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja tényleg
2017. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Poén volt.. nem kell véresen komolyan venni.. érted.. véresen.. na jó megyek.
2017. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros vagy de komolyan nagyon tetszik ez nekem
2017. júl. 3. 22:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem Szerencsére otthon történt. Az volt az első reakcióm, hogy magam alá csináltam, vagy mi a halál?? :D ebben a hitben nem is szóltam anyának, de azt hiszem még aznap kiderült. És sírtam, mert szégyelltem magam hogy nem szóltam :"))
2017. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy miért nem lehet időben felvilágosítani a lányokat.

Van, aki megteszi - ott nincs is ekkora gond.

2017. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem suliban jötte meg.Nagyon görcsöltem és lejéreszkedtem a wc be es lattam hogy megjött.Nagyon megijedtem.Felment a barátnőm és kerz egy betétet valakitől az egész nadragon veres volt.Aztán röhögtünk és kifsit ciki volt hazakéreszkedtem majd otthon mama volt ottnon mert anyukam elutazott fellépésre és mondtam mamának hogy piros volt a bugyim es o gratulál es felhivta nagyapámat es elmondta neki xd hogy nagylany lettem ő is gratulalt aztán anya is szóval ciikis volt de nagylany lettem....Lényegében ennyi...
2017. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a menstruációval miért válna valaki nagylánnyá...

Nekem korán, 11 évesen jött meg egy kalandparkban. Nem jött sok, otthon vettem csak észre, hogy véres a bugyim. Előtte sokszor volt már fehérfolyásom és tudtam, hogy közel az "idő", de azért kicsit meglepett a dolog.

2017. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!