Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zaklat 2 volt osztálytársam,...

Zaklat 2 volt osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két lány osztálytársamról van szó, egy osztályba játunk általános suliban, és az egyikkel gimiben is évfolyamtársak leszünk.

Az egész úgy kezdődött, hogy ők ketten nagyon jó barátnők voltak de aztán össze vesztek elég súlyosan, én meg mivel mindkettővel jóban voltam mindkettő panaszait meghallgattam, viszont az egyikkel jobban éreztem magam, így vele többször találkoztam, többet beszéltem. Viszont arra figyeltem, hogy a másik se maradjon egyedül...

Eltelt pár hónap és én hiányoztam egy hetet a suliból... Ez idő alatt ők újra összemelegedtek.... És megint nagyon jó barátnők lettek.

Ezzel nem is lenne baj... Csak engem folyton egyedül hagytak. Otthagyták az ebédlőben, a suliban átültek egymás mellé, nem beszélgettek velem... Mivel nagyon érzékeny vagyok, sokáig sírva jártam iskolába e miatt.

Anyukám pedig felhívta az értelmesebbet, és meg kérdezte hogy most mi bajuk velem... Persze erre jött a kamu duma, hogy ők szeretnek engem csak nem beszélek velük... Bla bla bla...

Aztán most letöröltem őket facebookról, es ram írt az egyik, hogy hogy képzelem mert h ő nem tett semmit... Csak alapból vagyok ilyen hulye... Hasonlok

De ez már nem az első, hogy facebookon vagy élőben akarnak engem "számonkérni"

Feljelenteni ezért nem tudom... Vissza irni meg nem merek... Mert nagyon érzékeny vagyok és nem szeretem az erőszakot... Vagy a veszekedést...

Viszont vagyon szeretnék már véget vetni ennek, kérlek segítsetek!

14/L



2017. júl. 5. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A Facén keresztül nem tudnak megpofozni. Nyugodtan írj vissza nekik.
2017. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 stewie200 válasza:
Tiltsd le.
2017. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!