Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel ezeket a...

Hogy dolgozzam fel ezeket a dolgokat magamban? Segítséget kérek!

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Iskolatársakkal kapcsolatos dolgokról lenne szó. Régebben bántottak lelkileg elég sokat. Úgy értve bántottak hogy pl.: hátam mögött kibeszéltek/esetleg amíg én beszéltem ők is beszéltek rólam minden féle rossz dolgot.

Ezeket a sérelmeket/dolgokat elfojtottam magamban.

De látták hogy ezzel sakkban tudnak tartani.

Verekedni régebben verekedtem de már visszatartottam magam ettől mert tudom semmit nem old meg.

De iskolában leginkább féltem is ezektől a dolgoktól/ezektől az emberektől.

A dolgok mindig valahogy jobbra fordultak de most nyár van és lelkileg ezek a sérelmek most jönnek nekem "felszínre" és minden nap gondolok ezekre nem bírom őket elengedni.

Az egyik "nagy sérelem" tavaly Szeptemberi és alig tudom elfelejteni az ilyen "piti kis hülyeségeket".

Nem tudom mit tegyek!

Ha valaki tudna valami pozitív tanácsot adni, akkor adjon!:D



#iskola #feldolgozás #iskolatárs #lelki sérülés #lelki feldolgozás #lelki megbocsájtás
2017. júl. 15. 14:59
 1/1 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg valakivel a dolgot (keress valakit aki meghallgat és ilyen helyzetekben felvidít, eltereli a figyelmed). Próbáld meg lefoglalni magad. Keress egy hozzád illő hobbit, menj el barátokkal valahova. A lényeg, hogy ne legyél egyedül. Próbálj meg túllépni a dolgokon. Tudom nehéz de nem lehetetlen. Sok sikert! ;)
2017. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!