Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Segítséget kérnék! Angiából...

Segítséget kérnék! Angiából haza szeretnék menni magamban repülővel, csak nem tudjuk, hogy lehet-e venni jegyet míg 16 alatt vagyok, de szeretnénk előre megvenni a jegyet. A jegy vásárlásakor nem leszek 16, de már csekkolásnál betöltöm. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Felveszitek a kapcsolatot az aktuális légitársasággal.
2015. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 alatt mennyivel?
2015. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit tegyünk, mit tegyünk. Hát próbáld megvenni ha sikerül akkor jó ha nem, felhívod a légitársaságot. Ezen mit érdemes kérdezni? Ha itt néhány véletlenszerű idegen azt mondja hogy meg se próbáld akkor nem fogod megpróbálni se? Vagy mi lesz? Megpróbálod megvenni a jegyet és a laptopból előugrik a Gyalog Galopp vérszomjas nyuszija és leharapja a fejed? Mi az ördögöt vársz válasznak?
2015. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem ezt a sok buta valaszt... mondom akkor:

nyugottan vehettek jegyet mert az utazaskor betoltott eletkor szamit. De amugy wizzair mar 14 eves kortol enged egyedul repulni. Ryanair 16tol. British Airways 12tol. Easyjetet nem tudom de 16 evesen szerintem barmelyik tarsasag elvisz egyedul.

2015. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utolsó kommentelő! :)
2015. ápr. 20. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!